POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Co je exekuce?

Nesplácíte-li své dluhy, ať už vědomě či nevědomky, pak se můžete dřív nebo později dostat do exekučního řízení. Nejste si jisti, co přesně exekuce znamená a jaké může mít následky? V tomto článku se dozvíte, co je exekuce.

Exekuce

Jde o vymožení dlužné částky od dlužníka (neboli povinného) pro věřitele (neboli oprávněného). Exekuce je výkon nucený exekučního titulu.
Exekutor může provádět exekuci mnoha způsoby, a to srážkou ze mzdy nebo jiného příjmu, prodejem nemovitosti či movitých věcí, rozdělením společných věcí, odebráním věcí atd.

Exekutor má právo v jedné věci uvalit více druhů exekucí, a to proto, aby byla pohledávka z celé nebo alespoň z co největší části uhrazena. Pro každou exekuci musí vydat samostatný exekuční příkaz.

Jak řešit exekuce?

Mnoho dlužníků chce své dluhy řešit, ale nemají dostatek peněz na uspokojení pohledávky, proto žádají po exekutorovi splátkový kalendář. Exekutor ale není dle zákona povinen vyhovět splátkovému kalendáři, proto záleží na osobní domluvě s exekutorem.
V praxi se exekutor snaží povinnému vyhovět, navrhne částku ke splácení a pokud dlužník souhlasí a pravidelně splácí, pak se takto může exekuce uhradit. V případě pravidelného opožďování se splátkou nebo neplacení můžete ale čekat dražbu nemovitostí a prodej vašich movitých věcí.

Pokud chcete exekuce vyřešit v co nejkratší době, obraťte se na finanční společnost zabývající se řešením exekuce.

Společnost NEXTA Consulting s.r.o. se zabývá kompletním finančním poradenstvím. Spolehnout se mžete na:

  • výkup nemovitostí
  • řešení exekuce
  • zprostředkování půjček
  • výkup nemovitostí
  • oddlužení
  • konsolidace půjček
  • investice

Ať už potřebujete finanční společnost na cokoliv, pak volejte 608 815 828.