POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Oddlužení

Pomůžeme Vám splatit Vaše dluhy a vyřešit finanční krizi!


oddluženíMáte dluhy kam se podíváte? Hrozí Vám exekuce nebo už Vám exekutor zabavil nějaký majetek?

Pomůžeme Vám vyřešit Vaše problémy s dluhy!
Obraťte se na nás! Vše za Vás zařídíme!

Vzali jste si úvěr či půjčku na bydlení či auto na leasing? Koupili jste si něco na splátky, a teď máte problém splácet? Ztratili jste zaměstnání nebo Vás postihla jiná pohroma, a vaše příjmy najednou na pokrytí všech výdajů nestačí.

Sloučíme Vaše splátky do jedné

oddluženíNapůjčovali jste si, kde se dalo a teď nemáte na splátky? Řešením je konsolidace půjček neboli konsolidace splátek či refinancování půjček. Sloučíme Vaše půjčky a úvěry do jednoho balíku, a vy tak budete mít přehled o splátkách a ušetříte peníze na poplatcích.

Obraťte se na profesionály!

Neodborně provedená konsolidace půjček Vám může spíše přidělat problémy a zvýšit náklady, namísto očekávané úspory. Některé společnosti totiž neumožňují změnu splátek, a tak by si Váš rozpočet nepolepšil. S konsolidací půjček můžete jak ušetřit, tak prodělat, pokud si nebudete dávat pozor na podmínky. U některých půjček totiž mohou být tak vysoké pokuty za předčasné splacení, že se jejich konsolidace nevyplatí.

Naše společnost má s konsolidací půjček velké zkušenosti. Kontaktujte nás! Postaráme se o to, abyste na konsolidaci půjček neprodělali.

Výkup nemovitostí za hotové

Nechcete, aby Vaše nemovitost šla do dražby v exekuci? Odkoupíme Vaši nemovitost za hotové, a vy tak získáte prostředky na splacení dluhů či zaplacení exekuce.

Vykupujeme nemovitosti za hotovost ve výši 50 - 80 % jejich tržní ceny.

Odkup pohledávek

Odkupujeme pohledávky především fyzických osob, nemohou splácet své úvěry a hypotéky. Dostali jste se do finanční krize a nemůžete splácet hypotéku, půjčku či úvěr? Obraťte se nás!

Pomůžeme Vám výrazně snížit Vaše náklady za neplnění závazků vůči věřitelům.