POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Exekuce před Vánocemi

Ať už jste exekuci čekali či nikoliv, nikdy to není něco příjemného a už vůbec ne v předvánočním období. Snad nejhorší je tato nová situace pro osoby, které nejsou zkušené v řešení exekucí.

 
Kvůli příbuzným přišla čtvrtina lidí o své úspory. Jak ochránit rodinné vztahy i své finance.

Přišel za vámi příbuzný nebo dobrý kamarád s prosbou o půjčku peněz a vy jste neodmítli. Může se však stát, že se situace zamotá a vy své peníze již neuvidíte. Jak postupovat, abyste nepřišli o dobré vztahy, ale zároveň ochránili své finance?

 
Neřešte půjčky další půjčkou

Je období po letních dovolených a blíží se Vánoce, dvě období, na které si lidé statisticky nejvíce půjčují. Každý si chce samozřejmě dopřát hezké svátky, ale ty se dokáží změnit v noční můru, pokud své dluhy podceníte.

 
Snižte své dluhy

Finanční krizí si dnes může projít kdokoliv. Ne každý si za to může sám, někdo se do problému může dostat vinou někoho jiného.

 
Jak vyřešit dluhy z podnikání?

Přišlo na vás období, kdy jste chtěli být svým pánem a vrhli jste se do podnikání? Většinou si hned na počátku potřebujete zařídit dílnu, kancelář, materiál pracovní stroje nebo nářadí a tyto věci něco stojí.

 
Konsolidace půjček může zastavit hrozící exekuci

Dluhy, dluhy a zase ty dluhy. Je to jak v začarovaném kruhu, každý měsíc platíte jak mourovatí a z výplaty vám zbývá jen minimum na to, abyste vyžili. O spoření nemůže být ani řeč, protože vám zkrátka nic nezůstane.

 
Jak lze zjistit komu a kde dlužím?

Jistě se vám již také stalo, že jste si chtěli někde v bance půjčit peníze a oni vám řekli, že jste již předlužení a nic vám nepůjčí. Jak tedy funguje a kde se dozvím, komu a kolik dlužím?

 
Než si půjčíte, řádně si vše rozmyslete.

Jistě se vám někdy stalo, že jste zrovna potřebovali na něco finance a v rezervě nic nebylo. Vhodné je být na tyto situace vždy připraven, ale ne vždy to vyjde. Pak se většinou uchýlíte k půjčce.

 
Kdo a jak se může stát exekutorem?

Jaké jsou předpoklady pro exekutora? Každý si okamžitě představí muže s postavou kulturisty, který měří přes dva metry. Jenže exekutorem může být skoro každý a s postavou to nemá co dělat. Jeho prací je, aby se k věřiteli dostalo vždy maximum z částky, kterou po dlužníkovi vyžaduje.

 
Povinnost zaznamenávat výkon exekuce

Od září loňského roku mají exekutoři povinnost natáčet průběh exekuce. Je to proto, aby nedocházelo k nejasným případům a nesrovnalostem. S touto novelou ale ne všichni exekutoři souhlasí.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 1 z 16