POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Exekuce za nezaplacenou pokutu

Stalo se vám, že vás chytil exekutor v hromadné dopravě a vy jste neměli platnou označenou jízdenku? Pokud nezaplatíte pokutu, tak může nastat velmi závažný problém.

 
Finanční krize postihuje stále více lidí

Řešíte každý měsíc nedostatek finančních prostředků na vašem účtu nebo v peněžence? Nezbývá vám ani koruna na to, abyste si šetřili na horší časy? Říkáte si, jak to dělají ostatní?

 
Exekuci člena rodiny může odnést celá rodina

Pokud žijete v jedné domácnosti společně s více členy vaší rodiny nemusíte si být vždy jisti, že nikomu nehrozí exekuce. Pokud si chce někdo půjčit peníze, tak je to v dnešní době velmi jednoduché.

 
Máte exekuce? Sehnat zaměstnání nemusí být lehké.

Patříte do řad těch, kteří mají exekuci a k tomu navíc hledáte nové zaměstnání? Příliš mnoho zaměstnavatelů při zjištění, že máte exekuci, nebude o vašem přijetí ani uvažovat. Znamenalo by to pro ně „drahého“ zaměstnance!

 
Exekuční srážky se v roce 2017 změnily

Zajímá vás kolik peněz vám zůstane v roce 2017, jestliže vám exekutor nařídí srážky ze mzdy? V roce 2017 došlo ke změnám, které vám nyní představíme.

 
Výdělky exekutorů jsou od dubna omezenější.

Od dubna 2017 došlo k omezení výdělků exekutorů vyhláškou ministerstva spravedlnosti. Exekutorská komora však tvrdí, že je tato vyhláška protiústavní.

 
Co je dražba nemovitosti?

Dražba nemovitosti přichází tehdy, je-li v exekutorském řízení vymáhán větší obnos peněz. Jsou ale také známé případy, kdy došlo k prodeji nemovitosti v dražbě i kvůli ne nijak vysoké sumě. Co může exekutor dělat s nemovitostí dlužníka?

 
Nové podmínky pro osobní bankrot v roce 2017

Dostali jste se hluboko do dluhové propasti a nedokážete své dluhy splácet? Nevíte si rady? Zachránit vás může osobní bankrot. Nepočítejte však s něčím příjemným a jednoduchým. Jaké jsou tedy pravidla a podmínky osobního bankrotu v roce 2017?

 
Co je směnka a kdy ji podepsat?

Směnka - jedna z nejjednodušších a nejúčinnějších nástrojů, který zajistí pohledávky. Směnka může být vystavena v podstatě na jakémkoli papíru, postačí i papírový tácek od piva.

 
Jak se vyhnout exekuci?

Hrozí vám exekuce a vy přemýšlíte, jak se ji vyhnout? Dáme vám několik typů, které vám jistě pomohou. V dnešní době se do dluhů může dostat asi každý z nás.

 
Strana 2 z 16