POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Obrana proti neoprávněné exekuci

V našem státě je již 3 500 000 exekucí a ročně jich 800 000 až 900 000 přibývá. Velice mnoho je nařizováno dle pochybných indicií, tedy často s pochybnou či spornou jistinou, na kterou se ještě přibalí odměny pro exekutory. Ti mají zisk ročně téměř 20 miliard korun.

 
Jak se stát exekutorem

Jak si představujete exekutora vy? V našich představách je to vysoký, ramenatý muž, bez kousku slitování a hromadou cynismu. Ve skutečnosti může být exekutorem v podstatě kdokoli. Pracovní náplní exekutora je starost o to, aby povinný plnil rozhodnutí soudu, a tak dostali jeho věřitelé, co jim náleží.

 
Co dělat, když na vás udeří exekutor?

Půjčili jste si peníze a nezvládáte splácet nebo jste se dostali do finanční tísně a hrozí Vám exekuce? Obraťte se na odborníky na řešení exekucí s letitou praxí.

 
Zprostředkujeme pro vás půjčku i hypotéku

Hledáte vhodný způsob financování vaši nemovitosti nebo vašeho snu v podobě vysněné dovolené? Jste ve finanční tísni a potřebujete zprostředkovat půjčku či hypotéku?

 
Nebankovní půjčky a oddlužení snadno a rychle

Dostali jste se do kolotoče finančních potíží a dluhů, bojíte se, že vám hrozí exekuce, nebo vám exekutor již klepe na dveře, a vy si nevíte touto situací rady?

 
Potřebujete pomoc s konsolidací půjček?

Pokud řešíte svou finanční situaci a stále dokola každý měsíc řešíte, že nezvládáte splácet své dluhy, pak zapřemýšlejte o možnosti konsolidace půjček.

 
Potřebujete pomoc s oddlužením?

Finanční krize doléhá na spoustu lidí a rodin. Týká se finanční krize i Vás a stále řešíte, jak ji vyřešit k lepšímu? Pokud uvažujete o konzultaci s finančním poradcem, pak jste na dobré cestě!

 
Vykupujeme nemovitosti za hotovost

Řešíte tíživou finanční situaci a řešením, které vidíte, je prodej Vaši nemovitosti? Hledáte férovou finanční společnost, která vykoupí Vaši nemovitost za solidní cenu?

 
Nebankovní půjčky a P2P aukce půjček

Nebankovní půjčky jsou v současné době velmi populárním, rychlým a diskrétním řešením pro ty, kteří se ocitli v obtížné finanční situaci a nemají z nějakého důvodu možnost půjčit si peníze od banky.

 
Investovat do nemovitostí s NEXTA Consulting se vyplatí

Jste z těch, kteří si chtějí připravit lepší budoucnost, a myslíte na zadní vrátka? Jednou z mnoha možností, jak se připravit na spokojené stáří je investování. Mnoho z nás přemýšlí nad tím, jak své peníze investovat opravdu výhodně.

 
Strana 10 z 16