POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Pobyt na ohlašovně vás před exekucí nezachrání

Přihlásit si trvalý pobyt na ohlašovně problém s exekucí nevyřeší. Tuto fámu je potřeba uvést na pravou míru. Řešení exekuce se dá docílit jiným způsobem, například oddlužením nebo osobním bankrotem.

 
Exekuce společného jmění manželů - vylučovací žaloba

Sháníte informace o tom, jak se vymanit ze spárů exekuce? Co dělat v případě, že Vám přišel výkon rozhodnutí, protože jste neplatili včas své závazky? Vzali jste si půjčku, aniž by o tom věděl Váš manžel/ka, nemohli jste ji z nějakého důvodu splácet a nyní Vám přišla informace o exekuci? Bojíte se, že se o tom manžel/ka dozví? S největší pravděpodobností ano. V případě uspokojení pohledávky lze totiž nařídit exekuci na majetek patřící do společného jmění manželů.

 
Neoprávněná exekuce - jak postupovat

Může se stát, že se věci člověka, který nic nedluží, dostanou do hledáčku exekutora. Jak se bránit ve chvíli, kdy vás exekutor připravuje neoprávněně o vaše věci?

 
Jak odvrátit provedení exekuce nemovitosti?

Dostali jste se do finančních nesnází a hrozí Vám exekuce? Říkáte si, že toho k zabavení moc nemáte, mysleli jste i na nemovitost, kterou vlastníte? Ano, samozřejmě, exekutor může zabavit nejen Váš majetek či obstavit Vaši mzdu, ale může také zabavit vaši nemovitost, k uspokojení co největší části pohledávek nebo k pokrytí všech dluhů.

 
Co dělat když nemáte na splácení exekuce?

V momentě, kdy se ocitnete v kolotoči splácení půjček, úvěrů a posléze i exekuce, není třeba věšet hlavu. Je několik způsobů, jak problém splácení řešit.

 
Postup zaměstnavatele při exekuci

Dostali jste se do finančních potíží a byla nařízena exekuce na váš plat? Obdržel Váš zaměstnavatel platební rozkaz na částku, kterou Vám jako zaměstnanci má srazit ze mzdy? Pak si dejte pozor, jak postupuje zaměstnavatel. V dnešní době si totiž zaměstnavatelé nevědí rady s postupem v případě nařízení exekuce u zaměstnance nebo také záměrně své povinnosti zaměstnavatel neplní. Pokud zaměstnavatel neplní své povinnosti, ať už záměrně či z nedostatku informací, pak mu hrozí pokuta ve výši až 50 tisíc korun.

 
Osobní bankrot a oddlužení

Dostali jste se do pasti splácení půjček a kolotoč nesplacených pohledávek se roztočil? Splácení půjčky řešíte další půjčkou, pravidelný příjem nestačí na uspokojování splácení dluhů, exekutoři už Vám klepou na dveře?

 
Jak se vyhnout exekuci?

Dlužit v dnešní době někomu peníze není nic neobvyklého, co je ale horší, půjčené peníze nevracet. Stačí nezaplatit jednu jedinou splátku a malér je na světě. Do finančních nesnází se dostanete velmi snadno a v mnoha případech to končí nařízením exekuce. Jak si počínat, když Vám hrozí exekuce? V tomto článku se dozvíte více.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 Další > Konec >>
Strana 16 z 16