POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Najdete exekuci dle jména?

Máte obavu z exekučního řízení a nejste si jisti, zda na vás exekutor nebude čekat za dveřmi?
Exekutorská komora České republiky provozuje veřejně dostupnou databázi, ve které naleznete konkrétního dlužníka.

 
Každou půjčku dobře zvažte, ať nemusíte následně řešit exekuce

Jistě jste již někdy slyšeli o někom, kdo má exekuci a říkáte si, že vám se to stát nemůže. Bohužel vám ale život může přinést nějaké nečekané události a z klidného splácení úvěru se může stát noční můra. Je to jednoduché, máte stabilní práci, pravidelný příjem a také pravidelné výdaje, které jsou pořád stejné. Klidně si vezmete půjčku na to, co nutně potřebujete a víte, že na splácení máte.

 
Zastavení exekuce pro nemajetnost povinného

Ať už si od někoho peníze půjčujete, nebo peníze půjčujete někomu druhému, vždy jste oba dva zodpovědní za své závazky, tedy věřitel i dlužník. V případě, že se z vás stane dlouhodobý dlužník, který navíc nemůže své exekučně vymáhané pohledávky platit, máme pro vás řešení.

 
Jak předejít exekuci?

Máte dluhy a lámete si hlavu s tím, co se stane když najednou nebudete mít na splátky. To se může stát z mnoha důvodů, přijdete o práci, budete dlouhodobě nemocní nebo se stane něco v rodině, co omezí vaši schopnost splácet. V tuto chvíli se mohou komplikace nahromadit a problémy jsou na světě.

 
Nová pravidla pro osobní bankrot

Nová šance pro osoby, které se dostali do dluhové pasti. Jelikož dlužníků přibývá, rozhodlo se ministerstvo spravedlnosti pro novelu insolvenčního zákona. Tato novela má více rozšířit možnosti oddlužení tzv. osobní bankrot.

 
Půjčka i na vánoční dárky

Blíží se Vánoce a s nimi přichází pro každou rodinu čas utrácení. Můžete se sice bránit výdajům, ale i tak zasahují do rozpočtu většiny rodin, které tyto náklady řeší půjčkou.

 
Vánoce na splátky?

Vánoce se kvapem blíží, všichni se těšíme na pohodu a rozzářené oči našich dětí. Chceme také dělat radost svým blízkým. Všichni obchodníci začínají nabízet své zboží v různých akcích, ale také na splátky. Začíná nákupní horečka, braní půjček a kupování dárků na splátky. Předvánoční období je doba žní pro splátkové společnosti.

 
Exekuce nemovitosti

Dlužíte opravdu velkou finanční částku a vlastníte nemovitost? Pak může nastat chvíle, kdy exekutor nařídí prodej vaší nemovitosti formou dražby. Kdy tedy může exekutor a za jakých podmínek prodat vaši nemovitost?

 
Jak probíhá dražba a lze jí zastavit?

Dražby na základě exekuce jsou veřejně dostupné. Na internetovém portále dražeb naleznete popis objektu, informace o lokalitě a termínu aukce a samozřejmě vyvolávací cenu. Exekutorská komora tak dosahuje větší transparentnosti a také vyšší počet zájemců a tím pádem vyšší výtěžek z dražby.

 
Porovnání a zařízení hypotéky bez vstupních poplatků

Chcete si koupit novou nemovitost a nemáte čas na obíhání bankovních institucí? Tak se spojte s NEXTA Consulting, s.r.o., která se pohybuje již desetiletí v oblasti financí a zajistí vám jakékoliv bankovní i nebankovní financování.

 
Strana 4 z 16