POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Na dovolenou snů si půjčit nebo raději ušetřit?

Spousta rodin si klade otázku, jak letos budou řešit dovolenou. Možná jste to zažili na vlastní kůži, že se těšíte celý rok na krásnou dovolenou, která bude celá dle vašich představ, nakonec však musíte zaplatit něco jiného nebo se dostanete do finančních problémů a z dovolené sejde.

 
Finanční plán na míru

V dnešní době, kdy většina lidí žije na pokraji bankrotu, se vyplatí plánovat, co se svými penězi uděláte. K tomu vám pomůže dobrý finanční plán. Je jedno kolik vám měsíčně zůstává financí, ale je důležité vědět, co s těmi volnými penězi uděláte.

 
Splátkový kalendář a kde o něj žádat?

Dostali jste se do dluhové nebo splátkové pasti a nevíte, jak se z ní dostat?

 
Konsolidaci všech půjček může zajistit NEXTA Consulting

Máte úvěry a jejich splátky vám zatěžují pravidelný rodinný rozpočet? Zvolte jednoduchou možnost, a to je jejich spojení do jednoho úvěru díky konsolidaci půjček. NEXTA Consulting, s.r.o., vám zajistí veškeré financování vašich úvěrů.

 
Ztráta zaměstnání může znamenat exekuci

Vzali jste si půjčku, máte hypotéku nebo musíte splácet za nakoupené zboží, ale přišli jste o svou práci a teď nemáte na splátky? Jestliže opomenete splácet své pohledávky, může to dojít až tak daleko, že vám přijde obsílka od exekutora a finanční koloběh se rozjíždí.

 
Exekuce může skončit smrtí

Pokud se vám stane, že se dozvíte o hrozící exekuci, tak se zpravidla jedná o velmi emotivní situaci. Mnohdy se dlužník díky této informaci dostane do zdravotních komplikací nebo bere vše jako neopodstatněné a chrání svůj majetek za jakoukoliv cenu, mnohdy i násilím.

 
Jak řešit exekuci, když se nemůžete dovolat exekutorovi?

Dostali jste oznámení o probíhající exekuci, ale nemůžete se dovolat exekutorovi, který má váš případ na starosti?

 
Odjezd na dovolenou mohou zhatit nečekané výdaje

Chystáte se na dovolenou a již počítáte poslední dny do odjezdu a náhle zjistíte, že přišla obálka s modrou páskou, upozornění z banky nebo pojišťovny o nezaplacených pohledávkách. Jestliže je výše splátky několikanásobná než obvykle, může vám odjezd na dovolenou pořádně zhatit.

 
Dovolená na dluh

Je tu léto a s ním spojený čas dovolených. V dnešní době řeší spousty lidí svou vysněnou dovolenou pomocí půjček. Pokud se vám stalo, že vám v bance nepůjčili, tak se vám může představa o hezké prosluněné pláži dle vašich představ brzo rozplynout.

 
Nekonečné dluhy může zastavit oddlužení

Ocitli jste se ve finanční tísni a ať děláte co děláte, nevíte si rady, jak ze začarovaného kruhu dluhů ven? Nahromadily se vám dluhy a je jich tolik, že to už sami nezvládnete? Požádejte o pomoc odborníky.

 
Strana 5 z 16