POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Nebankovní sektor pro poskytnutí půjčky

Stalo se vám, že jste potřebovali okamžitě finance a nevěděli jste, na koho se máte obrátit?
Neřešte na co peníze potřebujete, ale obraťte se na fungující a prověřenou společnost, která vám pomůže vyřešit vaší finanční situaci. Nepůjčujte si od neprověřených a neznámých společností.

 
Jak vyřešit přednostní pohledávku co nejdříve?

Dostali jste se do situace kdy vám hrozí exekuce a nevíte co vás čeká nebo co všechno vás může postihnout? V jakém pořadí budou například exekuce hrazeny, to všechno je upraveno zákonem a můžete se setkat s pojmy přednostních a nepřednostních pohledávek.

 
Jak naložit s exekucí na bankovním účtu

Máte díky svým dluhům, nespláceným půjčkám nebo nezaplaceným pokutám strach z exekuce? Většinou o blížícím se nebezpečí exekuce víte, ale pokud dlužíte za pokutu může se stát, že první informací pro vás bude zablokovaný účet.

 
Kompletní finanční poradenství vám může ušetřit spoustu peněz

Chcete hypotéku, úvěr, bankovní nebo nebankovní půjčku?

V oblasti financování se naše společnost NEXTA Consulting, s.r.o. pohybuje od roku 1999 a za tu dobu jsme získali spoustu spokojených klientů.

 
Jak efektivně řešit exekuce?

Exekuce není nic příjemného pro nikoho z nás, obzvláště, jestliže nemáme dostatek zkušeností v oblasti řešení exekucí. Správným řešením je proto spolupráce s finančními profesionály, kteří se exekucemi zabývají každý den, takové naleznete ve společnosti NEXTA Consulting, s.r.o. .

 
Hypotéka nebo půjčka přímo vám na míru

Chcete financovat vaší nemovitost nebo jen potřebujete finance na nějaké své vysněné přání v podobě nového auta, dovolené? Ať jsou vaše důvody pro půjčku nebo hypotéku jakékoliv, my ve společnosti NEXTA Consulting s.r.o vám je pomocí naší finanční služby splníme.

 
Konsolidace půjček vás může zachránit od prohloubení dluhů

Splátky, splátky a zase splátky. Každý měsíc vám z výplaty zbyde jen minimum, protože jste si vzali více úvěrů a splátky vám přerůstají přes hlavu? A v tom kolotoči splátek se obáváte toho, abyste na nějakou nezapomněli?

 
Exekuční řízení nemusí trvat dlouho

Zapomněli jste zaplatit pokutu za jízdu na černo v MHD, za špatné parkování nebo jste nereagovali na výzvu k zaplacení? Věřitel asi nebude mít trpělivost na to, až dojde k uhrazení vašich pohledávek, proto váš dluh předá k soudu a ten jej pravděpodobně postoupí exekutorovi.

 
Půjčky na počkání

Rozbilo se vám auto a potřebujete ho nutně k výkonu vaší práce? Našetřené peníze vám ale na nový vůz nestačí? Musíte neprodleně zaplatit nějaký dluh nebo vám naskočí penalizační poplatky?

 
Exekuce vás nemusí srazit na kolena

Nenechte se srazit na kolena díky vašim dluhům. Ani exekuce není důvod pro paniku. V dnešní době má tolik lidí exekuce, že se za ní nemusíte stydět. Nejdůležitější je, řešit svou situaci co nejdříve, nejlépe ihned.

 
Strana 6 z 16