POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Nestíháte splácet své dluhy? Pomůžeme vám.

Jsou vaše dluhy stále větší a větší? Přerostly vám výdaje nad příjmy a nevíte si rady, jak s touto situací naložit? Počáteční rada zní, hlavně začněte jednat a nenechávejte řešení na později.

 
Jak vyřešit dlouho trvající dluhy?

Dostali jste se do finančních potíží a řešíte, jak se rychle a především efektivně zbavit dluhů? Variant je hned několik, ale otázkou zůstává, zda si budete moci s vašimi dluhy poradit sami. Ne vždy k takovému řešení stačí běžná finanční gramotnost.

 
Se zadlužením zatočíte díky konsolidaci půjček

Trápí vás každý měsíc jednotlivé splátky úvěrů a leasingů? Bojíte se, abyste na nějakou splátku nezapomněli? Je váš rozpočet nedostačující na veškeré půjčky, které musíte každý měsíc v pravidelných intervalech splácet?

 
Půjčky z nebankovního sektoru pro každého

Potřebujete půjčit peníze co nejrychleji a nevíte na koho se obrátit? Ať už potřebujete peníze z jakéhokoliv důvodu, neotálejte a obraťte se na prosperující finanační společnost, která vám s řešením pomůže. Dejte ale pozor, od jaké společnosti si peníze půjčujete.

 
Může rodina doplatit na exekuci na jednoho jejího člena?

Žijete ve společné domácnosti s více členy vaší rodiny, ale nejste si zcela jisti, zda vám nehrozí od kohokoli exekuce? Půjčit si je opravdu jednoduché. A zadlužit se není v dnešní době nijaká ostuda.

 
Konsolidace půjček Vás může zachránit před exekucí

Nestíháte splácet své závazky, protože jste si vzali více půjček a splátky nedokážete hradit všechny? Pokud již tato situace nastala, pak není moc variant řešení. Nejvhodnější řešení je konsolidace půjček.

 
Zprostředkování půjček v co nejkratší době

Potřebujete rychle půjčit peníze, ale bankovní půjčkou svou situaci řešit nechcete? Máte-li od banky půjčenou již určitou částku, pak by vám banka ani nemusela půjčit. Nehledě na to, že banka požaduje spoustu dokladů a potvrzení, což půjčení peněz jen zdržuje.

 
Přibývá lidí se 4 a více exekucemi

Dle posledních průzkumů v České republice klesá počet obyvatel, kteří mají exekuci, naopak ale stoupá počet těch, kteří mají ne jednu nebo dvě exekuce, ale i 4 a více.

 
Nedostaňte se kvůli Vánočním dárkům do exekuce

Za necelý měsíc jsou tu Vánoce. Patříte mezi ty, kdo nakupují vánoční dárky dlouho předem nebo na poslední chvíli? Pokud patříte do té druhé kategorie, pak dost možná přepočítáváte peníze, zda na všechny dárky pod stromeček budete mít dost financí. Co budete dělat, když zjistíte, že na všechny dárky nebudete mít dost?

 
Jak se bránit exekuci na své děti

Jste si jisti, že se vaše dítě zadlužilo a máte strach z návštěvy exekutora a exekučního řízení. Nebudeme vám lhát, ale váš strach je oprávněný, jestliže má vaše dítě stále trvalé bydliště ve vašem bytě nebo domě. V takovém případě očekávejte návštěvu exekutora se stoprocentní jistotou.

 
Strana 7 z 16