POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Co dělat při neoprávněné exekuci

Neoprávněná exekuce je v České republice poměrně běžným pojmem. Z různých médií se doslýcháme o případech, kdy dojde k neoprávněné mobiliární exekuci na majetku příbuzných a blízkých dlužníka.

 
Exekuce na majetek druha

Posledních několik let je ve znamení strachu z exekutorů a jejich zásahů v našich domácnostech. Setkáváme se také s případy, kdy exekutor navštíví místo, kde sice povinný bydlí, ale nevlastní zde žádný majetek. Jak se tomto případě bránit? Jaké učinit korky?

 
Jak se kvůli Vánocům nedostat do exekuce?

Blíží se čas vánočních svátků a vy již nyní přemýšlíte, jak a čím udělat svým dětem a blízkým radost pod stromečkem. Částky, které jsou Češi schopni utratit za vánoční dárky rok od roku stoupají a v mnoha případech se pořizují Vánoce na splátky.

 
10 pravidel jak se vyhnout exekuci

Přemýšlíte, jak se vyhnout exekuci a nic vás nenapadá? Máme pro vás několik typů, které by vám mohli pomoci. Do exekuce se dnes může dostat opravdu každý z nás. Stačí nezaplatit jednu pokutu za špatné parkování a dostanete se do exekučního kolotoče, který vyvrcholí zaklepáním exekutora na vaše dveře.

 
Jste zadlužení? Pomůže Vám konsolidace půjček!

Vzali jste si velké sousto ve formě více půjček či úvěrů a nestíháte je pravidelně splácet? Ztrácíte se každý měsíc v jednotlivých splátkách a nevíte, co jste již zaplatili a co Vám ještě zbývá zaplatit?

 
Kdy vyhlásit osobní bankrot?

Vzali jste si v bankovním nebo nebankovním institutu velké finanční sousto a řešíte otázku exekuce nebo osobního bankrotu? Jak se zbavit natrvalo dluhů?
Právě osobní bankrot je jistým řešením, jedná se tedy o oddlužení fyzické osoby. Abyste mohli vyhlásit osobní bankrot, musíte nejprve splnit předem určené podmínky.

 
Exekuce řešte co nejdříve, neutečete před nimi

Našli jste v poštovní schránce dopis s modrým pruhem, ale Vy ho nechcete ani číst natož řešit? Opravdu neděláte dobře, jen si tím uškodíte. Pokud je dopis od exekutora nebo od soudu kvůli exekuci, pak věřte, že před tím se neschováte.

 
Jak zabránit exekuci na váš majetek?

Do finančních potíží se může dostat každý. Zřídili jste si půjčku nebo úvěr, případně jste si koupili něco na splátky, ale teď nestíháte splácet? Nebo aktuálně nemáte zaměstnání a vaše výdaje převyšují příjmy. Stačí nezaplatit jednu složenku nebo se nechat chytit při jízdě na černo. Stačí opravdu málo a exekutor může zaklepat i u vašich dveří.

 
Ministr Pelikán vyhlásil válku exekutoru Vránovi

„Král exekutorů“ z Přerova, jak se přezdívá Tomáši Vránovi, ustál již 11 kárných žalob, a to s maximální pokutou půl milionu korun. Ustojí i tu dvanáctou od ministra spravedlnosti Roberta Pelikána, který chce, aby soud zakázal panu Vránovi činnost?

 
Jak se zbavit exekuce na plat?

Trápí vás nebo někoho z vaši rodiny finanční problémy? Postihla vás exekuce na plat a vy se jí chcete co nejdříve zbavit? Ať už máte exekuci z jakéhokoliv důvodu, pak je dobré jednat co nejdříve. Nejhorší věc, kterou můžete udělat, je strčit hlavu do písku a myslet si, že se to nějak vyřeší.

 
Strana 8 z 16