POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Exekutoři budou muset natáčet exekuce

Nově budou muset exekutoři od prvního září natáčet exekuce, aby nedocházelo ke sporným případům a nejasnostem. S novelou však exekutoři zcela nesouhlasí. Obávají se zvýšení nákladů a větší psychické zátěže u dlužníků a jejich následné negativní chování. Jeden z exekutorů také tvrdí, že se lidé budou obávat, aby nebyl záznam z prováděné exekuce zveřejněn.

 
Co dělat, aby na Vás nebyla uvalena exekuce?

V dnešní době se do finančního kolotoče dostaneme, aniž bychom si to uvědomovali. Všude na nás křičí reklamní hesla na různé finanční společnosti, které nám rády a za skvělé úroky půjčí. Ne každý však zvládne následnou finanční zátěž, která je spojená se splácením půjčky. Díky tomu se můžeme dostat do dluhů a následně nám bude hrozit exekuce.

 
Prezident podepsal novelu zákona o exekucích

Exekutoři budou mít širší, ale také přesnější přehled věcí, které budou moci zabavovat. I nucený prodej nemovitosti dlužníka se omezí. Prezident Miloš Zeman potvrdil svým podpisem novelu, která tyto změny umožní.

 
Ochrana majetku nezadluženého manžela

V posledních několika letech jsme se mohli setkat s případy, kdy se jeden z manželského páru zadlužil a do exekučního řízení tak patřil také druhý nezadlužený z manželů. Po nedávném hlasování v české Sněmovně, kdy pro zákon bylo všech 166 přítomných poslanců, se může ledaco změnit.

 
Potřebujete pomoc se sloučením půjček?

Nestíháte splácet své půjčky? Máte pocit, že je toho splácení najednou moc? Bojíte se onemocnět, protože nebudete mít na splátky a dostanete se do spáru exekuce?

 
Do finančních problémů se může dostat každý

Máte okolo sebe přátelé nebo dokonce členy z rodiny, kteří se potýkají s finančními problémy? A divíte se, jak je to možné?
Jestliže nemáte žádné zkušenosti s finančními problémy, pak Vám to může přijít nenormální. Věřte ale, že do svízelné finanční situace se může dostat opravdu každý!

 
Může Vám exekutor zabavit zvíře, postel nebo dětské hračky?

Dostali jste se do finančních potíží a obáváte se návštěvy exekutora a zabavování vašich věcí? Chcete vědět, co vše vám může exekutor zabavit a co vám musí ponechat? Prozatím je v této oblasti několik nejasností, a to by měla upravit novela občanského soudního řádu, která byla schválena poslanci. V této novele je jasně vypsáno, které věci budou vyjmuty z výkonu rozhodnutí prováděného exekutorem. Patří mezi ně například pračka, lednice, sporák, ale i dětské hračky a domácí zvířata.

 
Zabraňte exekuci dokud je čas

Jste ve svízelné finanční situaci a trápí vás dluhy? Ať už jste se ocitli z jakéhokoliv důvodu v platební neschopnosti, pak svou situaci řešte co nejdříve a nenechávejte to na později.
V případě, že své dluhy nebudete splácet, pak Vás dříve nebo později postihne exekuce!

 
Do exekuce spadnete snadněji než si myslíte

Slovo exekuce je v posledních několika letech velmi častěji slyšet z úst mnoha lidí, kteří si v minulosti nedovedli a ani nechtěli představit, že by je něco takového mohlo potkat. To, že se někdo dostane do finančních potíží, je na denním pořádku a slýcháváme o konkrétních případech z médií.

 
Řešíte finanční krizi? Pomůže Vám oddlužení.

Do finanční krize se může dostat v dnešní době opravdu každý. Do takové situace se můžeme dostat nejen vlastní vinou, ale také vinou někoho dalšího. Tak či tak, je finanční tíseň jedním z hlavních stresorů. Máte dluhy kam se podíváte, hrozí vám exekuce nebo už vás exekutor navštívil?

 
Strana 9 z 16