POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Exekuce vás nemusí srazit na kolena

Nenechte se srazit na kolena díky vašim dluhům. Ani exekuce není důvod pro paniku. V dnešní době má tolik lidí exekuce, že se za ní nemusíte stydět. Nejdůležitější je, řešit svou situaci co nejdříve, nejlépe ihned.

Nařízená exekuce může vypadat jako neřešitelná situace v případě, že nemáte dostatek peněz na uspokojení celé pohledávky. Obrátíte-li se na prověřenou finanční společnost s prosbou o pomoc, pak se můžete spolehnout na diskrétní a rychlé jednání. Jednou takovou společností je NEXTA Consulting s.r.o., která udělá maximum pro vyřešení vaší tíživé finanční situace a exekuce.

Řešení exekuce může být jednoduché

Naše společnost NEXTA Consulting s.r.o. vždy řeší exekuce progresivně. Máte-li zastavěnou nemovitost, pak se snažíme, aby zůstala ve vašem vlastnictví.

Pokud máte nemovitost ve svém vlastnictví (chata, pozemek, byt či dům) nebo máte rodinného příslušníka s nemovitostí, pak je vaše exekuce téměř vyřešena. Zavolejte nám nebo vyplňte kontaktní formulář na našich stránkách a my vám zavoláme zpět. Telefonicky si domluvíme první nezávaznou konzultaci zdarma a probereme nastalou situaci a řešení exekuce.

Bojíte se exekuce a chcete jí předejít?

Jste v dluzích až po uši a bojíte se možné exekuce? Vyřešte své dluhy co nejdříve!

NEXTA Consulting s.r.o. řeší kompletní finanční poradenství. Spolehnout se můžete na pomoc s:

  • konsolidací půjček
  • zprostředkováním půjček
  • oddlužením
  • výkupem nemovitostí
  • odkupem pohledávek
  • investicemi

Nebojte se řešit svou finanční tíseň a nezůstávejte na ni sami. Exekuce není konec světa, věřte, že je tisíce lidí, co se museli vypořádat s exekucí. Rozhodněte se pro odbornou pomoc a kontaktuje nás co nejdříve.