POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Exekuční řízení nemusí trvat dlouho

Zapomněli jste zaplatit pokutu za jízdu na černo v MHD, za špatné parkování nebo jste nereagovali na výzvu k zaplacení? Věřitel asi nebude mít trpělivost na to, až dojde k uhrazení vašich pohledávek, proto váš dluh předá k soudu a ten jej pravděpodobně postoupí exekutorovi. Pak čekejte, že se vám může ozvat exekutor, který bude váš dluh vymáhat různými způsoby, jako je obestavení účtu, exekuce na plat nebo mobiliární exekuce a další.

Jak tedy vyřešit exekuci?

Každému se může stát, že zapomene zaplatit složenku a když dojde k nejhoršímu, může z minimální částky narůst dluh do obřích rozměrů. Jakmile dojde na lámání chleba, je důležité postavit se k exekuci čelem a začít ji řešit.
Jestliže si nejste jisti, že zvládnete exekuční mašinérii, pak se obraťte na odborníky v oblasti řešení exekucí, jakými jsou také finančníci ze společnosti NEXTA Consulting, s.r.o..

Řešením exekucí a dluhů svých klientů se zabýváme již mnoho let. Vždy hledáme optimální řešení pro konkrétní osobu, naše řešení jsou progresivní a výhodné pro naše klienty. Prioritou je pro nás diskrétnost, citlivý a individuální přístup. V průběhu řešení exekuce a nastavení případných splátek zohledňujeme konkrétní rodinný rozpočet, tak abychom klientovi ponechali dostatek finančních prostředků na chod domácnosti a základní potřeby rodiny.

Co exekutor může?

V posledních několika letech došlo k několika úpravám pravomocí exekutorů, ale i přesto jsou nadále velmi rozsáhlé, a proto si mohou zjistit mnoho informací o dlužnících. K takovým informacím patří výše vašeho platu, konkrétní výše financí u banky, zda máte stavební spoření nebo penzijní pojištění apod..

Jakmile má exekutor dostatek informací, přesně ví, kde nejlépe zasáhnout, aby došlo k uhrazení vašeho dluhu. Co tedy od exekutora můžete čekat?

  • obestavení bankovního účtu
  • zabavení úspor ze stavebního spoření
  • zabavení úspor z penzijního i kapitálového pojištění
  • zabavení cenných papírů
  • vyhlášení mobiliární exekuce
  • zabavení nemovitého majetku
  • žádost exekuce na plat dlužníka u jeho zaměstnavatele
  • atd.

Řešení nemusí trvat dlouho

Variant řešení exekuce je mnoho a záleží na konkrétním případu a výši dluhu. Jednou z variant je výkup vaší nemovitosti za hotové peníze. Vaši nemovitost od vás vykoupíme a vy získáte finanční prostředky na úhradu vašich dluhů. Díky výkupu nemovitosti také předejdete případně exekuční aukci, ve které byste zdaleka nezískali tolik finančních prostředků.

Vaše pohledávky, jako jsou půjčky, hypotéky nebo úvěry, také můžeme odkoupit.

S exekucí vám pomůžeme

Potřebujete pomoci nebo poradit s exekucí? Volejte 608 815 828. Zaručíme vám jednoduché řešení, které je zcela diskrétní. Individuální a citlivý přístup ke každému je naší prioritou.