POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Hypotéka nebo půjčka přímo vám na míru

Chcete financovat vaší nemovitost nebo jen potřebujete finance na nějaké své vysněné přání v podobě nového auta, dovolené? Ať jsou vaše důvody pro půjčku nebo hypotéku jakékoliv, my ve společnosti NEXTA Consulting s.r.o vám je pomocí naší finanční služby splníme.

Společnost NEXTA Consulting, s.r.o. zprostředkovává bankovní i nebankovní půjčky a hypotéky. Pokud se stalo, že máte záznam v registru dlužníků, tak pro vás řešíme požadavky týkající se financování nebankovní hypotékou nebo půjčkou. Jednáme bez zbytečného protahování, jelikož věříme, že finanční služby se musí řešit co nejrychleji.

Hypotéka na míru přímo pro vás

Specializujeme se na financování nemovitostí pomocí půjček nebo hypoték. Od společnosti NEXTA Consulting, s.r.o. můžete očekávat rychlé a profesionální jednání, kdy za vás komunikujeme s bankovními i nebankovními finančními institucemi.
Porovnáme pro vás veškeré vhodné nabídky na trhu a veškeré náležitosti zařídíme za vás. Ve chvíli kdy budeme mít veškeré podklady pro sjednání hypotéky nebo půjčky, vyřídíme vše do 7 pracovních dní. Vám tak odpadne obcházení finančních a bankovních institucí, tímto přístupem klientům šetříme nejen jejich finance, ale i drahocenný čas.

Nebankovní finanční služby

Myslíte si nebo víte, že díky své předchozí špatné platební morálce při splácení půjčky, hypotéky nebo leasingu máte záznam v bankovním registru CBCB nebo registru SOLUS?

Pokud žádáte u bankovní společnosti, tak vám s největší pravděpodobnosti finance nepůjčí, jelikož jsou napojeni přímo na tyto registry. Jste starší 20 let a podnikáte nebo jste zaměstnaní? Máme pro vás řešení v podobě nebankovní půjčky.
Chcete půjčku v minimální výši 5.000,- Kč? Neváhejte nás kontaktovat a půjčku nebo hypotéku vám pomůžeme vyřešit i v tomto případě.

V případě sjednání nebankovní půjčky neplatíte předem za finanční služby! Úroky na nebankovních půjčkách se pohybují od 2,5% do 3,7% měsíčního úroku, p.m.

Dokážeme vyřešit i exekuce

Stalo se vám, že jste se dostali do finančních potíží a hrozí vám exekuce?
V NEXTA Consulting s.r.o. jsme připraveni vám pomoci i v tomto nepříjemném případě. Díky našemu dlouholetému působení v oblasti finančních služeb, řešíme probíhající exekuční řízení bez průtahů a diskrétně přímo s exekutory.

Neřešte své finanční problémy až když u vás zazvoní pošťák s exekuční obsílkou nebo přímo exekutor. Řešte své finanční problémy s předstihem a využijte naše finanční služby.