POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Jak efektivně řešit exekuce?

Exekuce není nic příjemného pro nikoho z nás, obzvláště, jestliže nemáme dostatek zkušeností v oblasti řešení exekucí. Správným řešením je proto spolupráce s finančními profesionály, kteří se exekucemi zabývají každý den, takové naleznete ve společnosti NEXTA Consulting, s.r.o. . Díky tomu máte jistotu, že řešení vaší exekuce bude opravdu efektivní.

Jak předcházet exekuci?

Pakliže víte, že nejste schopni své pohledávky splácet, je důležité domluvit se s věřiteli na splátkovém kalendáři. Pokud vám již chodí upomínky a výzvy, není správné se k nim otáčet zády a čekat, že se situace sama vyřeší.

Exekuce může být vyhlášena i bez vaší přítomnosti. Doručení rozsudku je pak provedeno např. náhradním řešením. Vy pak nemáte možnost bránit sebe ani svůj majetek. Nečekejte, že vám exekutor dá dopředu vědět termín své návštěvy. Ani se nenadějete a nedostanete se na bankovní účet, váš zaměstnavatel dostane příkaz na exekuci na váš plat, vaše auto již není vaše a mnoho dalšího nepříjemného.

Jaké jsou možnosti řešení exekuce?

Řešení existuje celá řada. Hlavní je začít řešit exekuci včas a s odbornou pomocí. Finančníci ze společnosti NEXTA Consulting, s.r.o. přistupují ke svým klientům individuálně a velice šetrně tak, aby co nejméně omezili rodinný rozpočet klienta. Jaké jsou tedy možnosti?.

  • Oddlužení
  • Oddlužení, nebo také konsolidace půjček, je spojení více stávajících půjček v jednu. Tato jedna půjčka pak má jednu úrokovou sazbu a cílovou částku, kterou je potřeba uhradit. Přesně tedy budete vědět kolik musíte měsíčně zaplatit.

  • Výkup nemovitosti za hotové
  • Jestliže jste majitelem nemovitosti a exekutor by mohl nemovitost prodat v aukci, pak je pro vás vhodnější variantou, pokud svou nemovitost odprodáte za hotové. Získané prostředky pak můžete uhradit své pohledávky.

  • Odkup pohledávek

Může nastat situace, kdy nejste schopni splácet své pohledávky. I pro tuto situaci máme řešení. Vaše pohledávky odkoupíme.

Potřebujete pomoci s řešením exekuce nebo s finanční situací vaší rodiny?

Kontaktujte nás, máme rozsáhlé zkušenosti v oblasti financí, řešení exekucí i na trhu s nemovitostmi, rádi vám tyto znalosti poskytneme a pomůžeme s řešením vaší situace.