POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Nebankovní sektor pro poskytnutí půjčky

Stalo se vám, že jste potřebovali okamžitě finance a nevěděli jste, na koho se máte obrátit?
Neřešte na co peníze potřebujete, ale obraťte se na fungující a prověřenou společnost, která vám pomůže vyřešit vaší finanční situaci. Nepůjčujte si od neprověřených a neznámých společností.

Spousta společností má lákavé reklamní poutače, ale během jednání s nimi zjistíte, že to není tak, jak to inzerují. Tedy v lepším případě to zjistíte ještě před podpisem smlouvy, poté je již pozdě zjišťovat, jestli jste nenaletěli lichvářům.
NEXTA Consulting, s.r.o., je na trhu v oblasti financí již řadu let a má spousty spokojených klientů.

Peníze na cokoliv hned díky nebankovní půjčce

Stalo se vám, že jste chtěli půjčit finance od bankovního domu a neuspěli jste u něj? Může to být například díky špatně splácené půjčce v minulosti, záznamem v bankovním registru CBCB nebo v registru dlužníků SOLUS. V takovémto případě vám, žádná bankovní společnost peníze nepůjčí. Co dělat v případě, že finance nutně potřebujete?

V těchto případech se jistě nevyhnete komunikaci se společnostmi, které poskytují nebankovní půjčky. NEXTA Consulting, s.r.o., vám nabídne přesně to, co hledáte - rychlé a diskrétní jednání a nebankovní půjčky již s úrokem 2,5% p.m.

Nebankovní půjčka od NEXTA Consulting, s.r.o.

  • Úrokové sazby od 2,5 do 3,7% p.m.
  • Bez poplatků předem
  • Diskrétní a rychlé jednání
  • Nejnižší půjčka již od 5.000,-Kč

Komu jsou nebankovní půjčky určeny

Nebankovní půjčky od NEXTA Consulting, s.r.o., může získat skoro každý, kdo je starší 20-ti let a je fyzická nebo právnická osoba. Nejnižší půjčka již od 5.000,-Kč.

Řešíte nyní půjčku, ale přemýšlíte do budoucna i o hypotéce? V tomto případě se na nás s důvěrou obraťte. Zprostředkováváme hypotéky nebo úvěry na bydlení. Zajistíme případně i vaše oddlužení nebo konsolidaci půjček.