POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Půjčky na počkání

Rozbilo se vám auto a potřebujete ho nutně k výkonu vaší práce? Našetřené peníze vám ale na nový vůz nestačí? Musíte neprodleně zaplatit nějaký dluh nebo vám naskočí penalizační poplatky? Ať už potřebujete půjčit na cokoliv, rychlá nebankovní půjčka vaše starosti vyřeší.

Zkusili jste se obrátit na vaší banku? Bohužel vám ale banka nepůjčí, protože máte záznam v registru dlužníků? Nepropadejte panice a obraťte se s žádostí o pomoc na prověřenou finanční společnost.
Mějte ale na paměti, že ne každý, kdo vám chce zprostředkovat nebankovní půjčku, má dobré úmysly. Mnohdy vás může nebankovní půjčka dostat do větších finančních problémů.

Nebankovní půjčka od společnosti NEXTA Consulting

Nebankovní půjčky mohou být i výhodné, jen je důležité dbát na správný výběr finančního pomocníka. Půjčky z nebankovního sektoru od společnosti NEXTA Consulting nabízejí proti bankám velké výhody:

  • rychlé vyřízení
  • bez prokazování příjmů
  • bez ručitele
  • žádné poplatky předem
  • nejnižší částka je 5000

Peníze půjčíme fyzické osobě starší 20ti let, ale i právnickému subjektu. Spolehnout se můžete, že vám nebudeme účtovat žádné poplatky předem a bát se nemusíte ani skrytých poplatků.

Jaké další finanční služby nabízí NEXTA Consulting?

Naše společnost nabízí kompletní finanční poradenství. Poskytneme nejen nebankovní půjčky, zprostředkujeme i bankovní úvěry a hypotéky. Dále:

Ať už vás trápí jakýkoliv finanční problém, spolehněte se na pomoc od nás.