POSTIHLA VÁS EXEKUCE? MÁTE DLUHY? NEVÍTE SI RADY?

VOLEJTE 608 815 828. POMŮŽEME VÁM!

Splátkový kalendář a kde o něj žádat?

Dostali jste se do dluhové nebo splátkové pasti a nevíte, jak se z ní dostat? Zkuste se svým věřitelem dohodnout na splátkovém kalendáři.

Co je splátkový kalendář?

Jedná se o dluh, který máte k nějaké instituci a nejste schopni ho jednorázově splatit. V takovém případě máte možnost dohodnout s věřitelem počet splátek nebo výši, kterou budete pravidelně splácet. Při splátkovém kalendáři však musíte vyvinout snahu začít řádně svůj dluh splácet, jelikož nárok na něj automaticky nemáte a věřitel na něj nemusí přistoupit.

Kde můžete zkusit žádat o splátkový kalendář?

Splátkový kalendář můžete žádat většinou u zdravotních pojišťoven, finančního úřadu, bankovních institucí nebo exekutorských úřadů a většiny státních institucí. Důležité je o splátkový kalendář požádat. Poté musíte vyčkat, zda vám bude schválen věřitelem a hlavně ho poté dodržovat.

Dodržení splátkového kalendáře je důležité z důvodu, aby vám ho věřitel nezesplatnil a nechtěl váš dluh splatit ihned. Poté by vám mohla hrozit i exekuce v případě, že nebudete mít peníze na zaplacení.

Co dělat, když nemáte na splácení dluhů?

Nejrychlejší cesta, jak splatit dluh, pokud nemáte dostatek financí je zvolit možnost půjčky. Můžete tak předejít i hrozící exekuci.
Navštivte tak bankovní instituci a požádejte o možnost půjčky nebo konsolidace půjček. Existuje také varianta nebankovních půjček. To pro ty, kterým v bance nepůjčí.

Chcete pomoct se splácením dluhů?

Pokud nemáte dostatek financí na splacení dlužné částky nebo vám již hrozí exekuce, tak se obraťte na NEXTA Consulting, s.r.o.. My vám pomůžeme hrozící problémy s dluhy odvrátit.