Loading color scheme

Pozor na podvodné dopisy hrozící exekucí

Přišel i Vám dopis s hlavičkou firmy Endemos distribution, který Vás žádá o zaplacení poplatku ve výši tří a půl tisíce korun za údajný dluh na klientské kartě? Vy sami si nejste žádného nedoplatku vědomi? Pak se jedná o podvodný dopis. Společnost také uvádí, že podrobnosti Vám sdělí telefonicky na čísle 900 850 555. Určitě je nevolejte, protože toto je další léčka, jak Vás obrat o další peníze.

Nic neplaťte, nikam nevolejte a začněte ihned jednat. Nejdříve si ověřte, zda se opravdu nejedná o nějaký nedoplatek nebo o mýlku Vaší banky. S největší pravděpodobností zjistíte, že bance nic nedlužíte.

Neplaťte poplatky, o kterých nic nevíte

Potom se s tímto vyzývacím dopisem k zaplacení obraťte bez váhání na nejbližší policejní oddělení. Policisté již v Olomouckém a Moravskoslezském kraji přijali 120 takovýchto oznámení.

Obáváte se exekuce?

Ovšem může se Vám stát i to, že jste někde a někdy mohli opomenout zaplatit nějakou složenku a hrozí Vám skutečná exekuce.
V tomto případě je třeba jednat také bez zbytečného otálení. Pokud se jedná o částku, kterou jste schopni uhradit ihned, tak to učiňte a doklad si pečlivě uschovejte pro případné doložení. Když jde o vyšší částku, je nejlepší obrátit se na odborníky, kteří Vám ochotně a odborně pomohou vyřešit Váš problém s hrozící exekucí.

Společnost Nexta Finance má celorepublikovou působnost prostřednictvím svých odborně vyškolených finančních poradců. Odborníci ze společnosti Nexta Finance Vám pomohou nejen s exekucí, ale i:

  • oddlužením
  • vyřízením hypotéky a půjčky
  • investicemi
  • odkupem pohledávek a další

Zaujala Vás naše nabídka?

Nexta finance můžete kontaktovat telefonicky na čísle 608 815 828, prostřednictvím kontaktního formuláře uvedeného na našich stránkách nebo navštívit osobně v Pardubicích, Svitavách nebo Vysokém Mýtě .

Naši finanční poradci Vám jistě s Vašimi problémy nejen poradí, ale i diskrétně pomohou vyřešit s co nejnižšími finančními náklady.
Nezůstávejte se svými finančními problémy sami. Řešte je a vyřešte s odborníky z Nexta Finance.