Loading color scheme

Komu může ještě pomoci Milostivé léto?

Akce Milostivé léto byla vyhlášena 28. října 2021 a končí 28. ledna 2022. Tato akce je pouze pro některé věřitele a ne každý na ni dosáhne. Zbývá ještě posledních několik dní, kdy můžete vyřešit své exekuce.

Číst dál

Oddlužení díky odkupu nemovitosti

V dnešní době, kdy se zvyšují ceny a úrokové sazby se dotýká růst nákladů skoro každého. Většina lidí si přivykla na určitý životné standard, který se po dlouhých 5 let neměnil a většinu nenutil vytvářet finanční rezervy.

Číst dál

Důvody, proč si nepůjčovat na vánoční dárky

Ne každý si může užívat předvánoční čas v pohodě a bez stresu. Z televize na nás doráží reklamy upozorňující na blížící se vánoce a nutnost nakoupit dárky. Další reklamy upozorňují na možnost půjčit si z pohodlí domova a téměř bez podmínek.

Číst dál

Na hypotéku nedostane každý

Chystáte se koupit nemovitost a přemýšlíte nad financováním? Pokud nedisponujete plnou naspořenou částkou, tak jistě přijde do cesty otázka financování hypotékou. Na hypoteční úvěr však musíte splňovat určité zákonné podmínky, na které nedosáhne každý.

Číst dál

Konsolidace může vyřešit finanční potíže

Dostat se do potíží se splácením půjček není v dnešní době až tak těžké. Rostoucí ceny, nařízené karantény, izolace, omezování výroby zaměstnavatelem a tím mnohdy i související nižší příjem jsou otevřenou cestou k problémům se splácením.

Číst dál

Jak se nejrychleji zbavit exekučního řízení?

Mávli jste rukou nad pokutou za špatné parkování, nebo jste zapomněli zaplatit za jízdu MHD, kdy jste jeli na černo? Nereagujete na obsílky, které vám chodí pravidelně poštou? Pak se není čemu divit, že jste se dostali do exekučního řízení.

Číst dál

Vyvarujte se exekucím

V dnešní době je velmi jednoduché dostat se do exekučního řízení. Lidé mohou snadno přijít o práci a začnou si brát nesmyslné půjčky, které pak nedokáži splácet.

Číst dál

Exekutor nemůže všechno

V dnešní době je velmi snadné dostat se do finančních potíží. Můžete například investovat své úspory do neověřených investic nebo vaše rodinná společnost zkrachuje. Po čase se dluhy mohou znásobit, především z důvodu neschopnosti splácet své úroky.

Číst dál

Půjčka pro každého

Stát se to může každému, že se dostane do finančních potíží či dluhů a bojí se, že se svým platem nezvládne dluhy splácet. Exekuční řízení se k vám pomalu, ale jistě blíží a vy nevíte, jak si v takové situaci poradit a na koho se obrátit?

Číst dál