Loading color scheme

Exekutor nemůže všechno

V dnešní době je velmi snadné dostat se do finančních potíží. Můžete například investovat své úspory do neověřených investic nebo vaše rodinná společnost zkrachuje. Po čase se dluhy mohou znásobit, především z důvodu neschopnosti splácet své úroky.

Číst dál

Půjčka pro každého

Stát se to může každému, že se dostane do finančních potíží či dluhů a bojí se, že se svým platem nezvládne dluhy splácet. Exekuční řízení se k vám pomalu, ale jistě blíží a vy nevíte, jak si v takové situaci poradit a na koho se obrátit?

Číst dál

Jak vznikne exekuce?

V tomto článku vám zodpovíme spoustu otázek týkajících se exekucí. Například: Jak exekuce začíná? Co předchází exekučnímu řízení? Oznamuje exekutor uvalení exekuce na vaši osobu? Rádi byste se bránili, ale nevíte jak na to?

Číst dál

Exekuce před Vánocemi

Ať už jste exekuci čekali či nikoliv, nikdy to není něco příjemného a už vůbec ne v předvánočním období. Snad nejhorší je tato nová situace pro osoby, které nejsou zkušené v řešení exekucí.

Číst dál

Neřešte půjčky další půjčkou

Je období po letních dovolených a blíží se Vánoce, dvě období, na které si lidé statisticky nejvíce půjčují. Každý si chce samozřejmě dopřát hezké svátky, ale ty se dokáží změnit v noční můru, pokud své dluhy podceníte.

Číst dál

Snižte své dluhy

Finanční krizí si dnes může projít kdokoliv. Ne každý si za to může sám, někdo se do problému může dostat vinou někoho jiného.

Číst dál

Jak vyřešit dluhy z podnikání?

Přišlo na vás období, kdy jste chtěli být svým pánem a vrhli jste se do podnikání? Většinou si hned na počátku potřebujete zařídit dílnu, kancelář, materiál pracovní stroje nebo nářadí a tyto věci něco stojí.

Číst dál

Jak lze zjistit komu a kde dlužím?

Jistě se vám již také stalo, že jste si chtěli někde v bance půjčit peníze a oni vám řekli, že jste již předlužení a nic vám nepůjčí. Jak tedy funguje a kde se dozvím, komu a kolik dlužím?

Číst dál

Kdo a jak se může stát exekutorem?

Jaké jsou předpoklady pro exekutora? Každý si okamžitě představí muže s postavou kulturisty, který měří přes dva metry. Jenže exekutorem může být skoro každý a s postavou to nemá co dělat. Jeho prací je, aby se k věřiteli dostalo vždy maximum z částky, kterou po dlužníkovi vyžaduje.

Číst dál