Loading color scheme

Bankovní a nebankovní půjčky či hypotéky

Sjednáme Vám nejvýhodnější hypotéku, úvěr či půjčku do 1 týdne!

 

hypotéka srovnání hypotékPotřebujete rychle peníze? Chcete si půjčit na bydlení?
Obraťte se na nás! Vybereme pro Vás tu nejvýhodnější půjčku nebo hypotéku a vše za Vás zařídíme!

Hypotéky, úvěry na bydlení

Na hypotéky a úvěry na bydlení se specializujeme. Proto Vám můžeme garantovat ty nejlepší podmínky na hypotéky u bank i stavebních spořitelen na našem trhu!

Neupřednostňujeme žádnou z bank, jejíž produkty nabízíme. Vždy se snažíme najít hypotéku, která je nejvýhodnější právě pro Vás. Během chvilky pro Vás vytvoříme srovnání hypoték, abyste si mohli vybrat z nabídky všech hypotečních bank na jednom místě, namísto obcházení jedné banky po druhé.

Ať už máte jakýkoliv příjem, věk nebo rodinný stav, vyřídíme pro Vás hypotéku do jednoho týdne od dodání všech potřebných podkladů, a to včetně odhadu a bezproblémového čerpání úvěru.

Nebankovní půjčky

nebankovní půjčkaNechtějí Vám půjčit v bance? Nezoufejte! Zařídíme pro Vás výhodnou nebankovní půjčku!

Nebankovní půjčka jsou často jedinou volbou, pokud jste měli v minulosti problémy se splácením hypotéky, úvěru, nebo půjčky poskytnuté bankou, splátkovou, nebo leasingovou společností.

Dostali jste se díky potížím se splácením do tzv. bankovního registru Solus a CBCB, a už Vám v žádné bance nechtějí půjčit? Nevěšte hlavu! Pro tyto případy je zde nebankovní sektor.

Žádné poplatky předem, ani skryté poplatky. Poskytujeme nebankovní půjčky fyzickým osobám starším 20 let, ale i právnickým osobám.

Minimální výše nebankovní půjčky je 5 000 Kč. Maximální výše nebankovní půjčky je NEOMEZENÁ. Můžete si tedy půjčit přesně kolik potřebujete!

Výše úroku u nebankovních půjček se pohybuje od 2,5 % p.m. (měsíčně) do 3,7 % p.m.

Děkujeme, vaše zpráva byla odeslána. Zprávu se nepodařilo odeslat. Zkuste nám, prosím, zavolat. Prosím, zaškrtněte políčko na Captche.

Počet exekucí v Čechách klesá

Ke snížení počtu exekucí přispívá nejen osvěta, ale především novela exekučního zákona a občanského soudního řádu.

Exekuce na nemovitost

Pokud vlastníte nemovitost, může to pro vás přinášet řadu výhod. Můžete v ní bydlet sami, aniž musíte někomu platit nájem a nebo ...