Loading color scheme

Oddlužení

Pomůžeme Vám splatit Vaše dluhy a vyřešit finanční krizi!

 

oddluženíV životě každého z vás mohou nastat nečekané situace nebo zásadní změny, které způsobí, že příjmy najednou nestačí na pokrytí všech vašich závazků. Ztratíte zaměstnání, půjčky vám přerůstají přes hlavu, hrozí vám exekuce nebo vám už dokonce exekutor zabavil nějaký majetek. V takových případech jsme tu pro vás, abychom vám pomohli. Nabízíme různé způsoby oddlužení.

Proč NEXTA FINANCE?

  • Nesetkáte se s žádnými odmítavými odpověďmi.
  • Z naší strany vás čeká vstřícný přístup a maximální ochota vám pomoci.
  • Veškerá řešení nastavíme tak, abyste je bez problémů zvládli.
  • Těšit se můžete na rychlé jednání a žádné zbytečné zdržování.

Kontaktujte bezplatně naše profesionály a zjistěte, co je pro vás nejvýhodnější!

Sloučíme splátky do jedné

Pokud máte příliš mnoho úvěrů a půjček, které už nemůžete splácet, nabízíme vám řešení v podobě konsolidace půjček. Konsolidace půjček (neboli konsolidace splátek a refinancování půjček) představuje sloučení vašich půjček a úvěrů do jednoho balíku, abyste měli přehled o svých splátkách a také na tom ušetřili! Tímto způsobem můžete uspořit nemalé peníze zvláště na poplatcích za vedení všech úvěrů. Konsolidace půjček musí být ovšem provedena správně!

Neodborně provedená konsolidaci vám spíš přidělá problémy a zvýší náklady, namísto očekávaných úspor. Některé společnosti totiž neumožňují změnu splátek nebo nasadily tak vysoké poplatky za předčasné splacení, že se u nich konsolidace nevyplatí. Váš rozpočet by si tak rozhodně nepolepšil. S konsolidací půjček můžete tedy jak ušetřit, tak prodělat. Dávejte si proto pozor na podmínky, anebo se raději obraťte na profesionály z NEXTA FINANCE, kteří mají s konsolidacemi potřebné zkušenosti.

Vykoupíme nemovitost za hotové

oddluženíNedovolte, aby šel váš dům nebo byt do dražby! Využijte odkupu nemovitosti za hotové, čímž získáte prostředky na splacení svých dluhů a zaplacení exekuce. S vypořádáním svých závazků vůči věřitelům získáte novou možnost vzít si výhodnější hypotéku, díky které zvládnete koupit svou nemovitost nazpět.

Vykupujeme nemovitosti za hotovost ve výši 50 - 80 % jejich tržní ceny. Vykupujeme domy a byty s omezením vlastnického práva exekucí, ale i se zástavním právem či věcným břemenem. Naším cílem je však najít nejprve všechna možná řešení, díky kterým by nemovitost zůstala ve vašem vlastnictví. Zabráníme spekulativnímu nakládání s vaším majetkem a pokusíme se najít východisko šité na míru vašim potřebám a finančním možnostem.

Chcete se dozvědět víc informací? Sjednejte si ZDARMA konzultaci s naším poradcem!

Odkoupíme pohledávky

Další možností, jak se dostat z finanční krize, je odkup pohledávek. Pohledávky odkupujeme především fyzickým osobám, které nemohou splácet své úvěry a hypotéky. Jakmile se do takové situace dostanete, ihned se na nás obraťte! Včasná a odborná pomoc může vaše náklady za neplnění závazků výrazně snížit! Vhodné řešení, které pro vás najdeme, nastavíme samozřejmě tak, abyste vše bez problému zvládli. Jednáme rychle, k vaší spokojenosti a dlouhodobé úspoře peněz.

Sjednejte si s námi schůzku! Pomůžeme výrazně snížit vaše náklady za neplnění závazků vůči věřitelům

Děkujeme, vaše zpráva byla odeslána. Zprávu se nepodařilo odeslat. Zkuste nám, prosím, zavolat. Prosím, zaškrtněte políčko na Captche.

Osobní bankrot a oddlužení

Dostali jste se do pasti splácení půjček a kolotoč nesplacených pohledávek se roztočil? Splácení půjčky řešíte další půjčkou, pravidelný ...