Loading color scheme

Díky nové ministryni spravedlnosti, kterou se stala Helena Válková, se budou dít další změny v občanském zákoníku a dále chce provést změny i ve vězeňství. Jako jednu z prioritních věcí, na které se chce zaměřit, považuje ministryně Válková exekuce. Nemyslí tím, že by chtěla snížit počet exekucí, ale náklady na exekuce. Vždyť v Evropě držíme prvenství v nákladech na exekuci.

Nová ministryně spravedlnosti se zaráží nad tím, jak je možné, že v okolních zemích jdou náklady exekucí v tisících a u nás, v České republice, jde o desetitisíce. No uznejte sami - u nás jsou náklady na vymožení částky exekucí tisíc korun kolem 20 tisíc, v okolních zemích jde o 3 až 5 tisíc korun.

Dlužník není dojná kráva pro exekutora

V případě, že jde o minimální výkon exekutora, který vymáhá pouze jednu částku, pak by i odměna pro exekutora měla být odpovídající. I exekutor má být náležitě odměňován. Není možné dělat z dlužníků ještě větší dlužníky, kteří se ocitají na pokraji svých sil. Dle ministryně Válkové jde o chybné pojímání spravedlnosti a to chce ministryně změnit.

Hrozí Vám exekuce?

Patříte mezi ty, kterým vážně hrozí exekuce? Máte finanční problémy a obáváte se exekuce? Řešte své finance včas a nenechte je dojít až k exekuci. Ale co když už na exekuci došlo?

Společnost Nexta Finance Vám pomůže s řešením nejen svízelné finanční situace, ale i s exekucí. Věřte, že naše jednání je velice diskrétní, obraťte se na nás.

Nabídka služeb společnosti Nexta Finance

Nexta Finance Vám nabízí služby v oblasti financí a to:

  • Exekuce a oddlužení
  • Bankovní, nebankovní půjčky a hypotéky
  • Konsolidace půjček a úvěrů
  • Výkup nemovitostí za hotové
  • Odkup pohledávek
  • Finanční poradenství

V případě, že potřebujete pomoc finančních odborníků, volejte na 608 815 828. Do finanční tísně se může dostat každý, proto zahoďte svůj stud a začněte situaci řešit co nejdříve. Společnost Nexta Finance Vám s tím pomůžou!