Loading color scheme

Exekuce řešte co nejdříve, neutečete před nimi

Našli jste v poštovní schránce dopis s modrým pruhem, ale Vy ho nechcete ani číst natož řešit? Opravdu neděláte dobře, jen si tím uškodíte. Pokud je dopis od exekutora nebo od soudu kvůli exekuci, pak věřte, že před tím se neschováte.

Neschovávejte se před exekucí a začněte s řešením exekuce co nejdříve, nejlépe ihned!
Pokud si s řešením exekuce nevíte rady sami, pak se obraťte na zkušené profesionály ve svém oboru. Jednou z renomovaných společností, která se zabývá exekucemi je společnost NEXTA Consilting s.r.o. se sídlem v Pardubicích.

Exekutor má nemalé pravomoci. Může Vám obestavit účet, zabavit majetek (movitý i nemovitý) nebo zařídit se zaměstnavatelem exekuci na plat. Ani jedna situace není určitě milá, proto nenechávejte nic na poslední chvíli a řešte exekuci ihned!

NEXTA Consulting s.r.o.

Naše společnost NEXTA Consulting s.r.o. působí na finančním trhu již od roku 1999 a poradí vám s řešením nejen exekuce, ale i s kompletním finančním poradenstvím, zařídí výkup nemovitostí a pomůže s vhodným výběrem investice!

Nejdůležitější je pro nás blaho klientů, proto se snažíme vždy s diskrétností vyřešit jakoukoliv finanční situaci, a to co nejrychleji. Obracet se na nás můžete osobně v Pardubicích nebo ve Svitavách nebo nám zavolejte na telefonní číslo 608 815 828 a domluvíme se na individuální schůzce kdekoliv v rámci České republiky.

Exekuci můžete řešit mnoha způsoby

Exekuce lze vyřešit více způsoby, záleží na vás a na vaši situaci!

Sami vidíte, že řešení exekuce je hned několik, tak proč před ní utíkat, když Vás stejně časem dožene? Neprohlubujte své finanční problémy a vyřešte je jednou pro vždy!