Loading color scheme

Potřebujete pomoc s konsolidací půjček?

Pokud řešíte svou finanční situaci a stále dokola každý měsíc řešíte, že nezvládáte splácet své dluhy, pak zapřemýšlejte o možnosti konsolidace půjček. Díky konsolidaci půjček se můžete vymotat ze starostí, které Vám dělají měsíční splátky všech půjček a úvěrů.

Každý měsíc si můžete vylepšit rodinný rozpočet, konsolidace půjček Vám ušetří mnohdy i tisíce korun!

Konsolidace půjček a její řešení

Konsolidace půjček je takzvané refinancování půjček, které Vám ušetří měsíčně spoustu peněz. Důležité je vybrat si tu správnou finanční společnost, která Vám s konsolidací půjček pomůže! Vyřešte své finanční prostředky co nejdříve.

Jde o sloučení několika půjček do jedné. Tuto jednu celkovou částku za Vás přebere poskytovatel konsolidace půjček, který zaplatí jednotlivé půjčky daným věřitelům a Vy tak začnete splácet pouze jednu částku dané finanční společnosti. Ušetříte tak nejen spoustu peněz za poplatky jednotlivých půjček, ale především získáte přehled o splátkách!

Konsolidace půjček na profesionální úrovni

U konsolidace půjček je důležité vybrat si tu správnou společnost, která se konsolidací půjček zabývá profesionálně. Nikdy se nesvěřujte do rukou společnosti, která konsolidaci neprovádí oficiálně. V tom případě byste mohli prodělat místo toho, abyste ušetřili.
Jednou ze společností, která se zabývá kompletním finančním poradenstvím včetně konsolidace půjček je NEXTA Consulting s.r.o.. Na českém trhu působí NEXTA Consulting s.r.o. již několik let a ve svém oboru se řadí mezi jedničky na trhu, proto se na nás můžete s důvěrou obrátit.

Jaké služby nabízí společnost NEXTA Consulting s.r.o.?

Jak jsme již výše zmínili, NEXTA Consulting s.r.o. s Vámi vyřeší kompletní finanční poradenství.

  • řešení exekuce
  • oddlužení
  • zprostředkování půjček a hypoték
  • investice
  • pojištění

Ať už řešíte s financemi cokoliv, zavolejte nám! Konsultaci samozřejmě poskytujeme zcela zdarma!