Loading color scheme

Snižte své dluhy

Finanční krizí si dnes může projít kdokoliv. Ne každý si za to může sám, někdo se do problému může dostat vinou někoho jiného. Finanční problémy jsou v tomto případě hlavním ukazatelem. Navštívil vás exekutor z důvodu dluhů?

Dostali jste se i vy do finanční tísně a hroutíte se pod množstvím dluhů? Řešením je jednoduchý oddlužovací proces, který vám pomůže s úlevou v rodinném rozpočtu.

Jak funguje oddlužení?

Jedná se o sloučení veškerých půjček, které máte u různých společností nebo s rozdílnými úrokovými sazbami. Lehce řečeno, se spojí všechny splátky do jedné, vy budete mít všechno ostatní vyřešené a možná se vám také sníží splátky. Tento proces se nazývá konsolidace půjček nebo refinancování úvěrů.

Neřešte konsolidaci pouze sami

Ač se může jednat o jednoduchý proces, tak je důležité být na konsolidaci připraven. Pokud je konsolidace provedena neodborně, tak nemusí dojít k úspoře na splátce nebo úrokové sazbě.
V takovém případě vám může přidělat pouze starosti, proto se vždy obracejte na specialisty ve finančním oboru.

U některých konsolidací, když se tváří sebe výhodně, tak zas tak výhodné být nemusí. Úrok sice může být nízký, ale splátky poté mohou značně narůst ve chvíli, když se opozdíte například o den se splátkou. A v takovém případě vám moc nevydělají, ale naopak se můžete dostat do ještě větších potíží než jste byli.

Společnost NEXTA Consulting, s.r.o. má tým specialistů, kteří se v oblasti konsolidací pohybují již spoustu let a dokáží se v podmínkách jednotlivých společností pohybovat. V případě, že si nevíte sami rady, tak se nebojte s kontaktujte profesionály z NEXTA Consulting, s.r.o. a oni vám rádi pomohou.

Je jiná možnost pro vyřešení dluhu?

Vyřešte své dluhy prodejem nemovitosti za hotové. Vaši nemovitost odkoupí za 70-80% tržní ceny, což je mnohem víc než v exekuční dražbě.

Odkup pohledávek

Máte finanční pohledávky a potřebujete je vyřešit, abyste se kvůli tomu nedostali do finanční tísně? NEXTA Consulting s.r.o. vykoupí vaše pohledávky. Stačí se domluvit, sjednejte si nezávaznou schůzku na telefonním čísle 608 815 828.

Nechte si pomoct ve finančních problémech, naši pracovníci vždy dbají na profesionální přístup a na diskrétní jednání s každým klientem.