Loading color scheme

Exekuce před Vánocemi

Ať už jste exekuci čekali či nikoliv, nikdy to není něco příjemného a už vůbec ne v předvánočním období. Snad nejhorší je tato nová situace pro osoby, které nejsou zkušené v řešení exekucí.

Vhodným řešením tak pro vás bude vyhledat pomoc od profesionální společnosti, která s řešením exekucí má dlouhodobé zkušenosti. Takovou společností je NEXTA Consulting, s.r.o. , jejíž profesionální poradci se každodenně setkávají s řešením exekucí svých klientů.

Jak exekuci předcházet?

Lákadel je mnoho, a ne každý si umí spočítat, zda bude schopen své pohledávky splácet. Může dojít i ke ztrátě zaměstnání a mnoho dalších komplikací, které mohou vyústit až k exekučnímu řízení.

V případě, že se dostanete do situace, kdy opravdu není možné splácet celou splátku, pak se rozhodně spojte se svými věřiteli. S nimi se poté dohodněte na případném splátkovém kalendáři .

Jestliže už vám začaly chodit upomínky, určitě je neprodleně řešte. Ony totiž nepřestanou chodit a bohužel se jejich frekvence znásobí.

Dejte si také pozor na vyhlášení exekuce bez vaší přítomnosti. Rozsudek vám pak bude zaslán tzv. náhradním řešením. Vy nebudete mít možnost obrany ani sebe, ani vašeho majetku.

oddlužení

Kontaktujte nás, naše zkušenosti jsou vám plně k dispozici nejen v řešení exekuce, ale také v oblasti financí.