Loading color scheme

Jak postupovat při exekuci nemovitosti

Braňte se proti postupu exekutorů. Minimalizujte své ztráty! Při neschopnosti splácet své závazky v exekuci, exekutorský úřad má jako nejjednodušší řešení omezení vlastnictví nemovitosti.

Aby nedošlo k prodeji nemovitosti exekutorem, který nemovitost nabízí v dražbě cca za třetinu tržní ceny, stojí za úvahu nemovitost prodat prostřednictvím realitní kanceláře.
S realitní kanceláří je velká šance prodat nemovitost téměř za tržní cenu. Po odečtu odměny realitní kanceláři za prodej nemovitosti zůstane asi 70% tržní ceny nemovitosti. Z této částky uspokojit požadavky exekutora a zůstatek, určitě mnohem vyšší, zůstane dlužníkovi.

Trápí Vás exekuce?

Jste ve složité finanční situaci? Přišel Vám exekuční příkaz? Neváhejte a jednejte. V tomto případě je nejlepší obranou útok. Obraťte se na odborníky a jednejte, než bude jednat exekutor!
Jednou ze společnosti mající dlouhodobé zkušenosti s řešením exekucí je naše společnost NEXTA Consulting s.r.o., která nabízí finanční služby.

Výkup nemovitostí za hotové

Výkup nemovitosti může proběhnout do 24 hodin ve výši 50 až 80% jejich tržní ceny i s omezením vlastnického práva exekucí, zástavním právem nebo věcným břemenem.

Řešení exekuce a oddlužení

Pomoc s exekucí provádíme diskrétně a bez zbytečných průtahů, citlivě nastavíme splátky dle Vašich možností a požadavků, pomůžeme i s oddlužením.

Konsolidace půjček a úvěrů

Díky konsolidaci půjček sloučíme Vaše půjčky a úvěry do jedné, ušetříte za několikeré vedení úvěrových účtů a snížíte riziko opomenutí zaplacení nějaké splátky.

Bankovní a nebankovní půjčky a hypotéky

V bance Vám nepůjčí? Je zde možnost sjednat výhodnou nebankovní půjčku nebo hypotéku, dle Vašich potřeb a možností. Kontaktujte NEXTA Consulting s.r.o. Mnohdy nabízejí nebankovní půjčky i mnohem lepší podmínky.

Neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828. Zodpovíme všechny Vaše dotazy a kdykoliv Vám pomůžeme proti spekulativnímu nakládání s Vaším majetkem.