Loading color scheme

Konsolidace půjček Vás může zachránit před exekucí

Nestíháte splácet své závazky, protože jste si vzali více půjček a splátky nedokážete hradit všechny? Pokud již tato situace nastala, pak není moc variant řešení. Nejvhodnější řešení je konsolidace půjček.

Nechcete-li, aby u vás zazvonil exekutor, pak je potřeba situaci řešit co nejdříve. Nezůstávejte na své problémy sami a obraťte se na osvědčenou společnost, která se zabývá řešením financí. Takovou je i ta naše, společnost NEXTA Consulting s.r.o..
Působíme na trhu již několik let a můžeme vám nabídnout kompletní finanční služby jako jsou například řešení exekuce, odkup pohledávek, výkup nemovitostí nebo konsolidace a poskytování půjček.
Dostaňte se ven ze začarovaného kruhu měsíčního splácení.

Co je konsolidace půjček?

Slyšíte tento termín poprvé nebo jste se jen ještě neodhodlali přistoupit na konsolidaci vašich půjček?
Jde o tzv. refinancování všech nebo části vašich půjček nebo chcete-li sloučení půjček do jedné. Ptáte se, co ale konsolidací půjček vyřešíte? Je to velmi jednoduché:

  • ušetříte na jednotlivých poplatcích za půjčky a úvěry
  • dle možností se vám sníží měsíční splátka
  • budete mít přehled o splátkách

Konsolidace půjček vám pomůže získat opět nadhled nad vašimi dluhy a vy tak budete zase moci klidněji spát. I starosti s případným řešením exekuce můžete hodit za hlavu.

Obrátíte-li se na odborníky s prosbou o pomoc, pak ale vždy dejte přednost finanční společnosti, která má výborné recenze nebo dejte na doporučení od známých či přátel a kolegů. Vhodný výběr společnosti je velmi důležitý, a to proto, abyste nenaletěli podvodníkům nebo předražené společnosti, díky které by se vaše dluhy mohly ještě prohloubit.

Naši profesionálové z NEXTA Consulting jsou tu pro vás. Nezávazně s vámi na osobní schůzce probereme vaše finanční starosti a nabídneme vhodné řešení situace.