Loading color scheme

Jak se nejrychleji zbavit exekučního řízení?

Mávli jste rukou nad pokutou za špatné parkování, nebo jste zapomněli zaplatit za jízdu MHD, kdy jste jeli na černo? Nereagujete na obsílky, které vám chodí pravidelně poštou? Pak se není čemu divit, že jste se dostali do exekučního řízení.

V takovém případě nevidí věřitel asi jiné východisko. Nesplacené pohledávky se věřitelům nemusí líbit, ten předá vaše dluhy k soudu, který pověří příslušného exekutora a sjedná nápravu. Může vaše pohledávky vymáhat různými způsoby, většinou se jedná o exekuci na plat, zabavení věcí v domácnosti a v poslední řade i zabavení nemovitých věcí.

Jak rychle vyřešit exekuci

Stane se ro rychle a může se to stát komukoliv z nás. I z malé nesplacené částky na vás může být uvalena exekuce, která časem naroste do obřích rozměrů. Jakmile zjistíte, ž své pohledávky už nezvládnete splácet, je důležité nezavřít za vším dveře, ale řešit své problémy rychle. Pokud si s exekucí nebudete vědět rady, nebojte se obrátit na odborníky, kteří vám se vším poradí. Společnost NEXTA CONSULTING, s.r.o. jsou profesionálové ve finanční oblasti a zajišťují veškeré služby, týkající se bankovních i nebankovních půjček, řešení exekucí, poskytování úvěrů, výkup pohledávek nebo odkup nemovitosti.

Co můžete čekat od exekutora

Pravomoci exekutora jsou velmi rozsáhlé. Dokáží se zjistit důležité informace o dlužníkovi i přes jeho zaměstnavatele. Bude ho zajímat, jaký pobíráte plat, jak vysoké jsou vaše dluhy, jestli máte stavební nebo penzijní spoření apod.

Jakmile si exekutor zjistí vše potřebné, může zasáhnout ve prospěch věřitele, aby byly pohledávky splaceny. Co tedy očekávat od exekutora?

  • Obestavění bankovního účtu.
  • vymáhání úspor ze stavebního spoření
  • vymáhání úspor z penzijního pojištění
  • zabavení cenných papírů
  • vyhlášení mobiliární exekuce
  • zabavení nemovitého majetku
  • exekuce na plat dlužníka

Jak co nejrychleji exekuci vyřešit?

Rychlé exekuční řízení se odvíjí od mnoha faktorů, především jak vysoké jsou dluhy. Exekuci můžete například vyřešit tím, že vykoupíte vaší nemovitost za hotové a tím splatíte své pohledávky. NEXTA CONSULTING s.r.o. v rychlém čase odkoupí vaši nemovitost a vy budete konečně bez dluhů. Pokud potřebujete poradit s vaší exekucí, neváhejte se na nás obrátit.