Loading color scheme

Nestíháte splácet své dluhy? Pomůžeme vám.

Jsou vaše dluhy stále větší a větší? Přerostly vám výdaje nad příjmy a nevíte si rady, jak s touto situací naložit? Počáteční rada zní, hlavně začněte jednat a nenechávejte řešení na později. Jakmile své finanční starosti budete neustále odsouvat, pak se spolehněte, že bude situace jen horší a horší.

Nezůstávejte na své dluhy sami a poohlédněte se po odborné pomoci. V této situaci nejste sami, mnoho lidí má spoustu finančních starostí, nejdůležitější je vědět, jak s nimi naložit.

Spolehlivou pomoc hledejte u NEXTA Consulting s.r.o.

Naše společnost NEXTA Consulting s.r.o. působí na českém trhu několik let a má velké zkušenosti v oblasti financí.
Zabýváme se kompletním finančním poradenstvím, jako například:

Pomůžeme vám v jakékoliv finanční tísni. Volejte 608 815 828 nebo nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře a my vám zavoláme zpět. Domluvíme si nezávaznou schůzku a probereme vaše starosti, my navrhneme možnosti řešení. Spolehnout se můžete samozřejmě na diskrétní rychlé jednání.

Jaké jsou možnosti řešení finančních problémů?

Konsolidace půjček

Refinancování půjček, tedy sloučení půjček do jedné vám ušetří peníze nejen na poplatcích, ale můžete protáhnout dobu splácení a tím si snížit výdaje.

Zprostředkování půjčky

Máte-li dojem, že vám postačí pro řešení vaši situace bankovní či nebankovní půjčka, pak vám i s tímto pomůžeme my. Spolupracujeme s mnoha bankami i se soukromými investory. Záleží jen na vás, jaké řešení půjčky preferujete. Kompletní zprostředkování půjčky zařídíme my.

Výkup nemovitostí

Jste majitelem nemovitosti, kterou nepotřebujete a rádi byste díky ní vyřešili své dluhy? Vykoupíme od vás nemovitost za 80% tržní ceny nemovitosti a peníze vám vyplatíme ce nejrychleji.

Nestyďte se za vaše starosti a nechte si pomoc od odborníků!