Loading color scheme

Se zadlužením zatočíte díky konsolidaci půjček

Trápí vás každý měsíc jednotlivé splátky úvěrů a leasingů? Bojíte se, abyste na nějakou splátku nezapomněli? Je váš rozpočet nedostačující na veškeré půjčky, které musíte každý měsíc v pravidelných intervalech splácet?
Tento způsob životního stylu může vést až k exekuci. Exekuce má mnoho podob a není dobré si s ní zahrávat.

Chcete-li se dostat ze začarovaného kruhu měsíčních splátek ven, vezměte si na pomoc odborníky z finanční sféry. Na českém trhu je již několik let naše společnost NEXTA Consulting s.r.o., která se zabývá kompletním finančním poradenstvím. Mimo jiné řeší i konsolidace půjček, které vás zbaví jednotlivých splátek.

Co znamená konsolidace půjček

Ještě jste pojem konsolidace půjček neslyšeli? Jde o refinancování všech nebo části vašich půjček, tzv. sloučení půjček do jedné, díky čemuž získáte více volných peněžních prostředků do vašeho rodinného měsíčního rozpočtu.

Nejen že konsolidací půjček ulevíte rozpočtu, ale získáte ještě:

  • přehled o splátce (jde pouze o jednu splátku měsíčně)
  • úsporu na jednotlivých poplatcích za dané úvěry/půjčky

Začněte zase v klidu spát. Zatočte se svými finančními starostmi a užívejte si opět života. Konsolidace půjček vám pomůže s měsíčními výdaji.

Obrátíte-li se na odbornou pomoc, pak správně vybírejte. Musíte si dát pozor, abyste nenaletěli podvodníkům a vaše starosti se vám spíše neprohloubily. Sežeňte si reference na danou společnost nebo si alespoň společnost podrobně prověřte všemi možnými způsoby.

NEXTA Consulting s.r.o.

Odborníci z naší společnosti NEXTA Consulting s.r.o. jsou plně vyškolení a připraveni vám pomoci s:

  • exekucí
  • konsolidací půjček
  • oddlužením
  • zprostředkováním půjček

Nebuďte na své dluhy sami a zatočte s nimi co nejdříve pomocí konsolidace.