Loading color scheme

Provozovatelé podvodných předváděcích akcí často končí v exekuci

Díky centrální evidenci předváděcích akcí zjistila exekutorská komora, že v exekuci končí často provozovatelé podvodných předváděcích akcí. Při zjišťování se exekutorská komora zaměřila především na subjekty, kterým Česká obchodní inspekce udělila pokutu.

Řadíte se i Vy mezi ty, koho napálila podvodná firma na předváděcí akci? Exekutorská komora radí, abyste neotáleli a obrátili se na exekutory také. Ve většině případů končí řízení úspěšně! Převážně jde o pohledávky právě z předváděcích akcí. Nebojte se, pokud spadáte mezi poškozené, dostaňte své peníze zpět!

Dluhy provozovatelů jsou statisícové

Vážně se nemusíte bát, že si budete připadat hloupě, že jste naletěli podvodníkům! Opravdu v tom nejste sami! Vyplývá to z výše dluhů provozovatelů. Například společnost Global Innovation (dříve Swiss Natur Solution) čelí 14 exekucím, kde dluh činí přes 540 tisíc korun. Další firma čelí devíti exekucím s celkovým dluhem okolo 760 tisíc korun. Vidíte sami, že podvedených lidí je opravdu spousty!

Inspekce posílila kontroly

Díky stále stoupající agresivitě při předváděcích akcích posílila Česká obchodní inspekce kontroly meziročně až o 42 procent! Inspekce již pokutovala provozovatele předváděcích akcí v letošním roce více než 17 miliony korun. Ve srovnání s minulým rokem, kdy inspekce udělila v tomto období 3,7 miliony korun, je to obrovský nárůst.

Tyto podvodníci nejčastěji oslovují bezbranné seniory, kteří se nechají snadno zlákat koupí něčeho absolutně nepotřebného a předraženého. Díky tomu se pak ale i sami můžou dostat do finančních problémů.

Nejen mladí lidé se dostávají do finančních problémů. I důchodci mají velmi často vedenou exekuci. A to i z důvodu, že naletěli podvodníkům při předváděcí akci.

Co dělat v případě exekuce?

Dostali jste se do svízelné finanční situace a hrozí Vám exekuce? Obraťte se na Nexta Finance! Naše společnost Vám pomůže nejen s řešením exekucí, ale i s oddlužením či konsolidací půjček.

Nejhorší, co byste mohli udělat je, nedělat s exekucí nic. Vaše dluhy by se mohly vyšplhat do nezávratné výše. Proto nás kontaktujte co nejdříve, ať můžeme začít s řešením exekuce co nejdříve!