Loading color scheme

Kompletní finanční poradenství vám může ušetřit spoustu peněz

Chcete hypotéku, úvěr, bankovní nebo nebankovní půjčku?

V oblasti financování se naše společnost NEXTA Consulting, s.r.o. pohybuje od roku 1999 a za tu dobu jsme získali spoustu spokojených klientů. Pro klienty zařizujeme financování u tuzemských i zahraničních finančních ústavů. Veškeré finanční produkty vyhledáváme na trhu dle požadavků a možností klientů, kterým nabízíme nejvýhodnější aktuální úrokové podmínky na bankovním i nebankovním trhu.

NEXTA Consulting, s.r.o.

NEXTA Consulting, s.r.o. spolupracuje s většinou bankovních společností v tuzemsku. Díky tomu máme přehled o tom, jaká nabídka je v aktuální době nejzajímavější u našich bank. Můžete se zabývat jinými věcmi než je obíhání bank, my za vás najdeme nejvýhodnější možnost financování a zařídíme za vás veškeré potřebné náležitosti v kratší době, než kdybyste si vše vyřizovali sami. To vše dokážeme jen díky naší profesionální práci a dlouhodobé spolupráci s bankami.

Zvolte si půjčku, úvěr nebo hypotéku přímo pro vás

Dle důkladné analýzy vašich finančních možností a celkových potřeb, nastavíme nejideálnější splátky vaší hypotéky, půjčky nebo úvěru, tak aby vás to nezatížilo.

Porovnáme veškeré úvěrové nabídky na trhu

Veškeré akce bankovních institucí máme při dlouhodobém působení v této oblasti porovnané a ušetříme vaše finance nejen díky různým akcím na úrokových sazbách, ale i na slevách za poplatky. Díky tomu získáte maximální možnost úspor vašich financí.

Půjčky

Hrozí vám exekuce, nemůžete doložit příjem nebo jste vedeni v bankovních registrech? Může se tedy stát, že vám banky odmítnou poskytnout úvěrový produkt. I pro tyto případy máme řešení v podobě nebankovní půjčky.

Kontaktujete nás pomocí kontaktního formuláře a my se vám ozveme zpět nebo stačí zavolat na telefon 608 815 828, kde se vám budou věnovat naší profesionální pracovníci.

Preferujete rovnou osobní jednání? Navštivte některou z našich poboček v Pardubicích nebo Svitavách.

Ušetřete své peníze při řešení hypotéky, půjčky, úvěru, ale také pokud řešíte nebankovní půjčky a NEXTA Consulting, s.r.o. vám pomůže s řešením.