Loading color scheme

Jak naložit s exekucí na bankovním účtu

Máte díky svým dluhům, nespláceným půjčkám nebo nezaplaceným pokutám strach z exekuce? Většinou o blížícím se nebezpečí exekuce víte, ale pokud dlužíte za pokutu může se stát, že první informací pro vás bude zablokovaný účet.

Ano, pro exekutory je nejsnazší, jak z vás peníze dostat, odstavení účtu a poté platební příkaz na srážky ze mzdy, dávek či důchodu.
Je to velice nepříjemné, když si chcete vybrat své peníze v bankomatu, zaplatit nákup v obchodě a ono to najednou nejde. Jste přesvědčeni, že na účtu máte dostatek peněz, první co vás napadne, že je karta rozbitá a jdete si ji do banky vyměnit. V bance vám ale sdělí, že máte exekuci na účtu.

Co pro vás znamená exekuce?

Předně doporučujeme, abyste blížící se nebezpečí eliminovali co nejdříve, tedy když víte, že něco nesplácíte včas. Je potřeba postavit se k dluhům čelem a nenechávat to do doby, až přijde nějaké oznámení od exekutora.
Exekuce je vždy nepříjemnost a pokud ji řešíte již od počátku, tak zas tak nebezpečná není. V případě, že k ní však již dojde, tak se může stát, že váš majetek, který jste si doposud střádali, bude prodán exekutorem pod cenou a ani se nesplatí veškeré vaše závazky. Vy poté budete bez majetku dalších finančních prostředků.

Exekuce - jak z toho ven?

Je spousta možností, jak se zbavit dluhu dříve, než vám exekutor zabaví finance nebo majetek. Jedna z možností je výpomoc od příbuzných, ale ne vždy u nich uspějete, poté se tedy obraťte na NEXTA Consulting, s.r.o. a my vám pomůžeme. Řešení exekuce je pro nás díky dlouholetým zkušenostem v této oblasti snadno řešitelná věc. Pokud jste majitelem nemovitosti, tak od vás nemovitost odkoupíme a pomůžeme vám tím splatit vaše dluhy ještě před nabitím exekuce.

Co umí NEXTA Consulting, s.r.o.?

  • pomáháme s oddlužením
  • odkupujeme pohledávky
  • vykupujeme nemovitosti za hotové
  • konsolidujeme úvěry a půjčky
  • zařídíme bankovní i nebankovní půjčky
  • poskytujeme finanční poradenství
  • řešíme exekuce a oddlužení

Kontaktujete nás pomocí našeho webového formuláře nebo telefonicky na čísle 608 815 828.