Loading color scheme

Potřebujete zprostředkovat nebankovní půjčku?

Tíží Vás finanční situace a hledáte možnosti půjčky? Rozbil se Vám doma spotřebič a nemáte hotové peníze na nový? Ať už potřebujete peníze z jakéhokoliv důvodu, můžete se obrátit na společnost NEXTA Consulting s.r.o., která se zabývá finančním poradenstvím včetně zprostředkování bankovních i nebankovních půjček.

Banka Vám nepůjčí?

Byli jste žádat o úvěr ve své bance, ta Vám ale žádost o půjčku zamítla? Nevěšte hlavu, každá situace v životě se dá řešit. I při řešení exekuce Vám naše finanční společnost vyhoví zprostředkováním nebankovní půjčky.

Nebankovní půjčka

Zajímá Vás, co znamená pojem nebankovní půjčka?
Pokud jste v minulosti měli problém například se splácením hypotéky, úvěru či leasingu u banky nebo jiné bankovní společnosti, pak jste se dostali do tzv. registru dlužníků, díky kterému máte dveře, nejen u své banky, pro půjčku zavřené. Nemusíte se ale obávat, pro tyto případy je zde nebankovní sektor, díky kterému tolik potřebnou půjčku získáte!

Komu poskytneme nebankovní půjčku?

U nás neplatíte žádné poplatky předem a ani jiné skryté poplatky!
Je Vám 20 let a více? Jste fyzická osoba nebo podnikáte? Nebankovní půjčku poskytneme zaměstnancům i právnickým osobám! Výše nebankovní půjčky, kterou zprostředkujeme je téměř neomezená, půjčit si můžete minimálně 5000 korun až do částky, kterou přesně potřebujete.

Úroková sazba nebankovní půjčky

Zní naše nabídka nebankovní půjčky lákavě, bojíte se ale vysokého úroku? I když je na trhu spoustu finančních společností, které nabízejí zprostředkování půjček, tak Vás ale zarazila výše úrokových sazeb. NEXTA Consulting s.r.o. Vás ale nechce dostat do ještě větších finančních problému, a proto jsou naše úroky zcela přijatelné.
U námi poskytovaných nebankovních půjček se úrok pohybuje od 2,5% do 3,7% p.m. měsíčně.

Zaujala Vás naše nabídka nebankovní půjčky?

Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 popřípadě prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.