Loading color scheme

Jak vyřešit dlouho trvající dluhy?

Dostali jste se do finančních potíží a řešíte, jak se rychle a především efektivně zbavit dluhů? Variant je hned několik, ale otázkou zůstává, zda si budete moci s vašimi dluhy poradit sami. Ne vždy k takovému řešení stačí běžná finanční gramotnost. Proto je vhodné obrátit se odborníky, kteří se na finančním trhu pohybují dlouho, mají tudíž obrovské zkušenosti s řešením dluhů svých klientů a ty mohou využít i k vašemu prospěchu. Profesionálové ze společnosti NEXTA Consulting, s.r.o. , vám pomohou vrátit klidné spaní a pohodu vaší rodině.

Jaké jsou možnosti řešení dluhů?

 • Oddlužení
 • Tento proces je, ač se nemusí na první pohled zdát, poměrně obtížným řešením. V průběhu oddlužení dochází ke sloučení vašich půjček, sjednocení úrokové sazby, délky splácení a především k finalizování konkrétní dlužné částky.
  Získáte tak především přehled a jednotnou částku, kterou měsíčně budete splácet.

  Oddlužení je také známo jako konsolidace půjček, konsolidace splátek či refinancování půjček.

  Aby byla konsolidace provedena odborně, je potřeba mít nemalé zkušenosti. Důvodů je hned několik. Celý proces se může zdát jednoduchý, ale abyste získali výhodné podmínky, úrokovou sazbu atd., je potřeba mnoho předchozích zkušeností. Neodborná konsolidace může totiž napáchat další neplechu ve vašem finančním rozpočtu a přinést mnoho starostí.

  Ne každá půjčka je vhodná ke konsolidaci. Vše záleží na předem domluvených obchodních podmínkách. Jestliže tyto podmínky nejsou optimální, tedy sankce za jejich nedodržení nejsou přijatelné, pak taková půjčka není vhodná ke konsolidaci. Ta se totiž v takovou chvíli nevyplatí.

 • Výkup nemovitosti za hotové
 • Hrozí vám, že o vaši nemovitost díky dluhům přijdete a chcete předejít jejímu prodeji nebo hůř, dražbě?
  Vaši nemovitost odkoupíme za hotové peníze a vy tak budete moci své dluhy uhradit a předejít tak případné exekuci.

  Díky výkupu nemovitosti získáte mnohem vyšší částku než v případné exekuční dražbě. Námi nabízené odkupní ceny jsou v rozmezí od 50% do 80% tržní ceny nemovitosti.

 • Odkup pohledávek
 • Pokud nejste podnikatel, jste tedy fyzická osoba, pak můžeme vaše pohledávky odkoupit. Odkupujeme pohledávky jako jsou splácení půjčky, úvěru nebo hypotéky.

Chcete pomoci s vaší finanční situací?

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s řešením. Naši profesionálové vždy dbají, aby řešení bylo nejen diskrétní, ale také ohleduplné k rodinnému rozpočtu každého klienta.