Loading color scheme

Jak vyřešit dluhy z podnikání?

Přišlo na vás období, kdy jste chtěli být svým pánem a vrhli jste se do podnikání? Většinou si hned na počátku potřebujete zařídit dílnu, kancelář, materiál pracovní stroje nebo nářadí a tyto věci něco stojí. Ne každý, kdo se rozhodne podnikat, však má počáteční představu s tím, co všechno bude potřebovat a případně kolik ho to bude stát. V tu chvíli navštívíte první banku a požádáte o podnikatelský úvěr pro rozjezd.

Když podnikání zničí neplatiči

Jistě, že každý očekává, že se mu bude dařit, ale stačí jedna větší nezaplacená faktura a je zaděláno na problém. Pokud nemáte dostatečnou finanční rezervu, tak může dojít k problémům se splácením a s rostoucími dluhy se podniká špatně.
Většina drobných podnikatelů to v této chvíli dožene do stavu, že přestanou podnikat a nechají se někde opět zaměstnat. Jen proto, aby měli na zaplacení svého dluhu.

Dostat pohledávku od dlužníka za odvedenou práci může být zdlouhavé, ale banky mají kvalitní právníky a jednají mnohem rychleji. Vy můžete mít problémy s exekucí dřív než ten, kdo vám dluží. Mnohdy ani nástup do zaměstnaneckého poměru a jistota peněz nemusí znamenat, že rychle splatíte své dluhy. Takový dluh může postupem času růst, a tak z banální splátky může být splátka budící hrůzu.

Hrozí vám exekuce díky podnikání?

V takovém případě své závazky uhraďte co nejdříve. I za cenu další půjčky nebo konsolidace u nebankovní společnosti. Důležité je vyhnout se exekuci.
Pomoci vám může také dohoda s věřitelem, ale tuto dohodu musíte dodržet. Pokud vám věřitel přistoupí na splátkový kalendář, tak musíte jednat zodpovědně a každou splátku včas splatit. V případě, že se opozdíte, tak je exekuce jistá.

Vyhněte se exekuci z podnikání

V případě, že váš dluh nejde vyřešit další půjčkou, spojením půjček a nevíte jak tuto situaci vyřešit, tak se spojte s NEXTA Consulting, s.r.o.. Tito specialisté v oblasti financi vám vždy pomohou najít nejlepší variantu financování. Za desítku let ve finančním oboru vám nabídnou nejvhodnější řešení vaší situace.

Na nic nečekejte a volejte 608 815 828 do NEXTA Consulting, s.r.o. a vyřešte s nimi své finanční potíže.