Loading color scheme

Každou půjčku dobře zvažte, nemusíte následně řešit exekuce

Jistě jste již někdy slyšeli o někom, kdo má exekuci a říkáte si, že vám se to stát nemůže. Bohužel vám ale život může přinést nějaké nečekané události a z klidného splácení úvěru se může stát noční můra. Je to jednoduché, máte stabilní práci, pravidelný příjem a také pravidelné výdaje, které jsou pořád stejné. Klidně si vezmete půjčku na to, co nutně potřebujete a víte, že na splácení máte.
Poté si vezmete další a i tak vám to pořád vychází a pasuje do rodinného rozpočtu. Jenže tato idylka se může ze dne na den změnit, dlouhodobě onemocníte, zaměstnavatel zkrachuje nebo se vás jednoduše zbaví a vy najednou nemůžete najít vhodnou práci. V tu chvíli je problém na světě, i když si ho v počátku nepřipouštíte.

Ve chvíli kdy vám klesne příjem se bohužel nestane, že vám také klesnou výdaje, ty naopak zůstanou a stávají se nebezpečnou hrozbou každého dne.

Předejděte řešení exekuce

Pokud si již nějaké peníze půjčujete, tak vždy zvažte, jestli danou věc vážně potřebujte. Následně myslete na to, zda budete mít na splátky i v případě, že se vám na nějaké období poníží příjem nebo o něj na pár měsíců přijdete.
Vždy si půjčujte jen tolik, abyste vždy měli v klidu na splátky, ať se stane cokoliv. Pouze v případě, že si půjčujete rozumě a navíc pokud máte nějakou finanční rezervu, tak můžete být relativně v klidu. Jste-li již ve finančních problémech, tak je řešte co nejdříve a svého věřitele neprodleně kontaktujte. Domluvíte-li se s věřitelem na nějakém odkladu splátek nebo na splátkovém kalendáři, může to vašemu napjatému rozpočtu značně pomoci.

Hrozí vám díky půjčce exekuce?

Dostali jste se do problémů se splácením, ale nechali jste to bez řešení? V tomto případě je vaše nečinnost brána jako nezájem a věřitel s vámi nebude mít slitování. Pak je pouze otázka času, kdy u vás zazvoní exekutor a zabaví vám váš majetek.

Využijte pomoci proti hrozící exekuci

Společnost NEXTA Colsulting, s.r.o. vám pomůže s případným řešením finančních problémů. V případě, že máte finanční nesnáze nebo potřebujete poradit v oblasti financí, tak nás kontaktujte a naši specialisté s vámi proberou veškeré možnosti pro financování.

Řešíme:

  • Problémy před exekucí
  • Výkupy nemovitosti
  • Poskytnutí bankovní i nebankovní půjčky
  • Konsolidaci úvěrů
  • Odkoupení vašich pohledávek
  • Celkové finanční poradenství