Loading color scheme

Lidé si hlásí pobyt na radnici kvůli exekuci

Počet lidí s adresou trvalého pobytu na městské radnici nebo jiném obecním úřadě rok od roku roste. Počátkem roku 2009 jich bylo asi 164 tisíc, letos v lednu se jejich počet přiblížil k 360 tisícům. Pokud se domníváte, že mezi přihlášenými jsou pouze lidé bez domova, jste na velkém omylu.

V poslední době se mezi těmito lidmi objevují také lidé, kteří se bojí exekucí. Velké množství trvale přihlášených občanů na úřadech jsou také plnoletí zadlužení potomci, které na úřady hlásí jejich rodiče kvůli obavám z exekuce. Mezi tyto přihlášené také patří podnikatelé, kteří se chtějí před exekutory ukrýt.

Změna trvalé adresy však není ochranou před exekucí a exekutory

Přehlášení trvalého bydliště na ohlašovnu není řešením jak obejít exekuci. Dlužníkovi pouze odpadne přebírání úřední korespondence. Dle Exekutorské komory není problém zjistit, kde měl dotyčný předchozí trvalé bydliště, nebo kde opravdu bydlí, platí energie apod., a kde má svůj movitý majetek, který může být zahrnut do exekutorského řízení.

Čeká na Vás exekuce?

Jestliže jste v situaci, kdy vám hrozí exekuce a již máte exekuční příkaz, je nejvyšší čas začít ji řešit. Nejlepším řešením je obrátit se na profesionály, jako je společnost NEXTA Consulting s.r.o., kteří mají zkušenosti a umí najít nejvhodnější řešení.

Řešení exekuce a oddlužení

Cílem NEXTA Consulting s.r.o. je rychlé, jednoduché a diskrétní řešení. Vždy nastavujeme splácení Vašich pohledávek tak, aby částka vyhovovala Vašim možnostem a požadavkům.

Konsolidace úvěru nebo půjček

Konsolidace je vhodným řešením, když nestíháte splácet půjčky nebo úvěry, které jste si postupem času vzali.
Jestliže máte více závazků, které ohrožují Vaše základní potřeby a náklady, je vždy naším cílem snížení úroků a jejich konsolidace do jednoho poplatku. Díky snížení původních poplatků, Vám také pomůžeme odkládat část peněž jako finanční rezervu tak, abyste si již nemuseli půjčovat. Díky tomu se dostanete ze „začarovaného“ kruhu splácení.

Kontaktujte nás všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme a pomůžeme s řešením Vaší exekuce.