Loading color scheme

Půjčka pro každého

Stát se to může každému, že se dostane do finančních potíží či dluhů a bojí se, že se svým platem nezvládne dluhy splácet. Exekuční řízení se k vám pomalu, ale jistě blíží a vy nevíte, jak si v takové situaci poradit a na koho se obrátit?

Náš profesionální tým, který se specializuje na úvěry a hypotéky, pro vás vyhodnotí nejideálnější řešení, které vás dostane z kolotoče dluhů. Své pohledávky musíte řešit včas, protože pak se všechny nakupí a vy nebudete vědět jak z toho ven. Každá vaše pohledávka má i svého věřitele, který po vás bude své peníze vymáhat.

Obraťte se na naši pomoc

Rádi vám pomůžeme s vaším problémem a pro vaši konkrétní situaci nalezneme nejideálnější řešení. Možností je několik.

    • Nebankovní půjčky

Můžete se dostat do finanční tísně snadno a rychle a již nemáte možnost získat bankovní půjčku či úvěr. Proto vám rádi nabídneme naši nebankovní půjčku. Je to v takové situaci nejvhodnější a možná i jediné řešení pro vás. Půjčka pro každého, kteří se dostali do registru Solus a CBCB.

Půjčky poskytujeme fyzickým osobám starší 20 let, ale také právnickým osobám. Nebankovní půjčka musí činit minimálně 5 000 Kč. Maximální částka není stanovena, takže si můžete půjčit kolik chcete, záleží pouze na vás a vašich požadavcích.

Úroky u nebankovních půjček poskytujeme již od 2,5 % p.m. (měsíčně) do 3,7 % p.m. Záleží na výši poskytnuté půjčky.

    • Nebankovní hypotéka

Přejete si mít své vlastní bydlení, buď rodinný domeček, nebo nový byt? My vám s radostí pomůžeme.

Do jednoho týdne pro vás zařídíme hypotéku u bank i stavebních spořitelen. Vybere pro vás nejvýhodnější nabídku, která bude vám šitá na míru. V krátkém čase pro vás připravíme nabídku hypoték, abyste si mohli s naší pomocí vybrat tu nejférovější hypotéku a nemuseli tak chodit od jedné banky do druhé a zjišťovat si veškeré informace.

Nevíte si rady, kterou z nabízených variant vybrat?

Každý den k nám chodí klienti, kteří se dostali do těžké finanční situace a chtěli by pomoci vyřešit své problémy a začít opět žít bez dluhů. Máte ještě nějaké otázky, tykající se půjček, exekucí, oddlužení apod.? Neváhejte nás kontaktovat. Nalezneme pro vás ideální řešení. U nás můžete počítat s diskrétním chováním. Jsme profesionální tým, který denně se svými klienty řeší investice, exekuce nebo různé půjčky s maximálním ohledem na jejich soukromí.