Loading color scheme

Konsolidace může vyřešit finanční potíže

Dostat se do potíží se splácením půjček není v dnešní době až tak těžké. Rostoucí ceny, nařízené karantény, izolace, omezování výroby zaměstnavatelem a tím mnohdy i související nižší příjem jsou otevřenou cestou k problémům se splácením.

Co dělat, pokud mám finanční potíže?

Pokud se dostanete do potíží se splácením z jakéhokoliv důvodu, tak v první řadě co nejrychleji kontaktujte svého věřitele (toho kdo Vám půjčil).

Při případné dohodě s ním v podobě dočasného vynechání splátky nebo snížení splátky po určité období. Je ovšem potřeba počítat s tím, že se vám po vypršení doby splátka buď zvýší, nebo se prodlouží doba splácení. Pokud si toto neuvědomíte, tak zvýšení splátky může mít v konečném důsledku horší dopad než si na dva měsíce oželet něco, co není potřebné nutně platit, například vlastní koníčky, drahé potraviny, ale raději vybrat ty potřebné a levnější.

Jsem ve finančních potížích

V případě, že se již dostanete do finančních potíží, je potřeba komunikovat s věřitelem tak, aby váš dluh nedošel až do exekuce a následnému zabavení majetku. Mějte na paměti, že včasná a solidně komunikace s věřitelem tomu může předejít. Věřitel však nemá povinnost vaší žádosti vyhovět. Poté již moc šancí nezůstává, pokud vám nepomůže rodina. Existuje však řada společností, které mohou váš dluh pomoci vyřešit, buď přeúvěrováním neboli konsolidací nebo jinou vhodnou cestou.

Kde hledat pomoc v případě finančních potíží?

Pokud se dostanete do potíží se splácením, tak můžete kontaktovat společnost NEXTA FINANCE, s.r.o., která pomáhá s řešením finančních potíží již řadu let.

V případě hrozící neschopnosti splácet nebo hrozící exekuci neváhejte kontaktovat finanční specialisty, kteří Vám vždy rádi a profesionálně pomohou najít vhodnou možnost řešení Vašeho problému.

Finanční poradci Vám pomůžou s řešením:

Na nic již nečekejte a vše řešte včas, na telefonu 608 815 828 Vám rádi pomůžeme.