Loading color scheme

Zprostředkování půjček v co nejkratší době

Potřebujete rychle půjčit peníze, ale bankovní půjčkou svou situaci řešit nechcete? Máte-li od banky půjčenou již určitou částku, pak by vám banka ani nemusela půjčit. Nehledě na to, že banka požaduje spoustu dokladů a potvrzení, což půjčení peněz jen zdržuje.
Pokud chcete půjčit peníze bez zbytečného dokladování a co nejdříve, pak se obraťte na prověřenou finanční společnost s dlouholetými zkušenostmi.

Až budete vybírat finanční společnost, na kterou se budete s důvěrou obracet, pak si vždy sežeňte reference. Ne každá společnost jedná fér a půjčka by se vám mohla prodražit.
Naše společnost NEXTA Consulting s.r.o. pro vás zprostředkuje bankovní i nebankovní půjčky. Záleží jen na vás, jakou půjčku preferujete.

Nebankovní půjčky

O nebankovní půjčky se zajímá v současné době čím dál více lidí, kteří měli v minulosti nějaké problémy se splácením hypotéky, úvěru či leasingu nebo také ti, kteří na peníze velmi spěchají.Nebankovní půjčka nabízí výhody v tom, že společnosti, které půjčují peníze nevyžadují takové dokládání jako banky. Důležité jsou ale také podmínky, za kterých si peníze půjčíte.
Naše společnost nabízí nebankovní půjčky bez jakýchkoliv skrytých poplatků a neplatíte ani žádné poplatky předem.

Za jakých podmínek získáte nebankovní půjčku od NEXTA Consulting s.r.o.?

I když jde o nebankovní půjčku, je třeba dodržet následující:

  • Věk - půjčíme osobám starším 20 let
  • FO i PO - poskytneme půjčku nejen fyzickým osobám, ale i právnickým osobám
  • Minimální a maximální částka- výše nebankovní půjčky musí být alespoň 5000 korun, maximální částku nemáme nijak omezenou
  • Úroková sazba - zaručíme velmi nízké úrokové sazby (od 1,7 - 3,7 p.m.)

Nebankovní půjčka na míru

Úroková sazba nebankovní půjčky je závislá na částce, délce splácení a míře zajištění. Vždy přihlížíme na vaše možnosti splácení, potřeby a přání. Požádejte tedy o nebankovní půjčku na míru. Zavolejte nám na 608 815 828 nebo nás navštivte osobně v Pardubicích či Svitavách. Věřte, že vám půjčku zprostředkujeme v co nejkratším čase.
Poskytneme kompletní finanční servis včetně konsolidace půjček, řešení exekuce či výkup nemovitostí.