Loading color scheme

Poskytnutí sídla pro firmy

Co kdybych Vám nabídla, že můžete mít sídlo firmy na lukrativní adrese v Praze? Nezáleží na tom, kde máte provozovnu, kde máte výrobnu, ani kde máte kancelář. Jen sídlo firmy přehlásíte na pražskou adresu.

Tímto krokem rozhodně dost získáte. V první řadě omezíte kontroly orgánů státní správy, což máme potvrzené od většiny našich spokojených zákazníků a pak, uznejte sami, mít na vizitce sídlo firmy v Praze, určitě zvedne prestiž Vašeho podnikání.

To pravé pro Vaše podnikání je tedy virtuální kancelář Praha, která vždy stojí za Vámi. Záleží nám na spokojených zákaznících, pro které nabízíme i další služby v ceně balíčku. Sem můžeme zařadit např. zapůjčení prostor v případě, že je budete z nějakého důvodu potřebovat, kancelářské práce včetně základního občerstvení, připravíme za Vás návrh na změnu v obchodním rejstříku, označíme Vaši firmu, zřídíme dosílku u České pošty s.p. Nutno podotknout, že službu virtuální kanceláře provozujeme ve vlastních nemovitostech na adresách Prahy 1, Prahy 3 a Prahy 10.

Pro koho jsou služby virtuální kanceláře určené?

Nabízíme poskytnutí sídla pro firmy, ale i pro živnostníky.

Kolik služby virtuální kanceláře stojí?

Záleží na tom, o jakou lokalitu budete mít zájem. Nejdražší je samozřejmě adresa na Praze 1. Každopádně Vám můžeme zaručit, že tato cena je konečná a neskrývá žádné jiné ani aktivační poplatky. Cena je určena na celý rok.

Potřebujete rychle půjčit peníze? Obraťte se na společnost Nexta Finance, která se zabývá zprostředkováním půjček.

Správná cesta pro Váš byznys je rozhodně virtuální kancelář Praha.