Loading color scheme

Řešíte finanční krizi? Pomůže Vám oddlužení.

Do finanční krize se může dostat v dnešní době opravdu každý. Do takové situace se můžeme dostat nejen vlastní vinou, ale také vinou někoho dalšího. Tak či tak, je finanční tíseň jedním z hlavních stresorů. Máte dluhy kam se podíváte, hrozí vám exekuce nebo už vás exekutor navštívil?

Jestliže i vy jste se dostali do finančních potíží, máme pro vás řešení. Oddlužení je poměrně jednoduchý proces, který může pomoci ulehčit nejedomu rodinnému rozpočtu.

Co je oddlužení?

Oddlužení je proces sloučení vašich finančních půjček, které mají rozdílné úrokové sazby nebo délku splácení. Jednoduše řešeno, spojíme všechny vaše půjčky do jedné. Díky tomu získáte přehled o výši vašeho dluhu, získáte jednu úrokovou sazbu a jeden konec splácení.

Oddlužení můžete také znát pod názvem konsolidace půjček, konsolidace splátek či refinancování půjček.

Nezůstávejte na konsolidaci sami

Konsolidace půjček vypadá poměrně jednoduše, ale abyste dostali opravdu výhodné podmínky, úrokovou sazbu atd.. Konsolidace, která je provedená neodborně, vám může přidělat spíše potíže než vám ušetřit starosti, proto je nutné obrátit se na profesionály ve finančním oboru.

Konsolidací vašich půjček můžete ušetřit, ale také prodělat, jestliže si nepohlídáte podmínky. Některé půjčky mají totiž nastaveny tak vysoké sankce za nedodržení podmínek, že se jejich konsolidace nevyplatí.

Náš tým spolupracovníků se v oblasti finančnictví a konsolidací půjček pohybuje velmi dlouho, díky tomu máme nemalé zkušenosti s prováděním oddlužení.

Další řešení finanční krize

  • Výkup nemovitosti za hotové
  • Chcete předejít dražbě vaší nemovitosti? Vaši nemovitost hotově odkoupíme, díky tomu získáte finanční prostředky k uhrazení dluhů či exekuce.

    Vaši nemovitost odkoupíme za 50-80% tržní ceny, což je mnohem vyšší částka, než za jakou by byla nemovitost vydražena v exekuční dražbě.

  • Odkup pohledávek

Jste-li fyzická osoba, která má finanční pohledávky, můžete se na nás obrátit. Vaši pohledávku, jako je splácení půjčky, úvěru nebo hypotéky odkoupíme.

Chcete pomoci s vaší finanční situací?

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s řešením. Naši profesionálové vždy dbají, aby řešení bylo nejen diskrétní, ale také ohleduplné k rodinnému rozpočtu každého klienta.