Loading color scheme

Daňové a účetní poradenství nechte si poradit od profesionálů

Ptáte se, proč využít služeb daňového poradce? Nemusíte přece vědět všechno a při svém podnikání se naplno věnovat i účetní a finanční problematice. Vše potřebné za vás vyřeší zkušený a erudovaný daňový poradce. Stačí se obrátit na společnost Tomáš Goláň, daňová kancelář, s.r.o. Precizní daňový poradce najde ve vašem účetnictví chyby a nepřesnosti z daňového hlediska a poradí vám, které z nákladů můžete použít jako daňově uznatelné. Pohlídá za vás termíny potřebných daňových přiznání a zastoupí vás v komunikaci s finančním úřadem, včetně případných kontrol. Už se nebudete muset bát, že zapomenete uhradit daně a vznikne vám exekuce.

Možná sami nevidíte řešení vašeho problému spojeného s daněmi. Nemusíte mít žádné obavy, daňová kancelář vám nabídne konzultace a jistě najde to nejvýhodnější řešení v souladu s platnou legislativou. Vyjma profesionálního daňového poradenství poskytuje společnost Tomáš Goláň, daňová kancelář, s.r.o. také kvalitní personální a účetní poradenství. I v těchto případech vás odborníci zastoupí při všech důležitých jednáních s orgány státní správy a postarají se o to, aby vás účetní nebo personální agenda nezatěžovala.

Pokud využijete služeb specialisty na daňové poradenství, ochotně vám vypomůže i v oblasti právní. Mezi komplexní služby daňové kanceláře Tomáš Goláň patří i pořádání seminářů na témata spojená se změnami v české právní legislativě, jako je například novela zákona o DPH. Ocenit lze nejen široké portfolio služeb této renomované daňové kanceláře, ale především připravenost, odhodlanost a vysoce individuální přístup.