Loading color scheme

Neřešte půjčky další půjčkou

Je období po letních dovolených a blíží se Vánoce, dvě období, na které si lidé statisticky nejvíce půjčují. Každý si chce samozřejmě dopřát hezké svátky, ale ty se dokáží změnit v noční můru, pokud své dluhy podceníte. Většinou se stane, že ve vidině krásných dárků zapomeneme na skutečnost množství splátek. Pokud se vám něco podobného přihodí, tak se to snažte co nejrychleji a nejefektivněji doplatit nebo spojit do jedné splátky. Zde můžete využít prodloužení doby splácení a snížení splátek.

Dějte si pozor na předlužení

Pokud se vám stane, že se přeci jen zadlužíte, tak pomatujte, že by splátky měly činit maximálně 60% vašich příjmů. Pokud tuto částku přesáhnete, tak si zaděláváte na problémy v podobě neschopnosti splácení a v tu chvíli již může exekutor pokazit vzpomínky na hezkou letní dovolenou, kterou jste si za peníze pořídili.

Na koho se při půjčce obrátit?

Řešíte-li půjčky, vždy se obracejte na seriozní společnosti, které s vámi jednají na rovinu. Ideální je v tomto případě využít recenzí od známých nebo na internetu.
Nebezpečné jsou půjčky, které slibují úrok 5% , ale ve skutečnosti je u nich RPSN 1000%, a to je cesta v začarovaném kruhu, ze kterého je těžké se dostat a nakonec to může končit i již zmíněnou exekucí.

Nenechte se zahnat půjčkou do exekuce

Co dělat v případě,že jste přeci jenom ohroženi exekucí? Nejlepší varianta je sehnat finance od svých příbuzných nebo dobrých kamarádů a dluhy doplatit. Pokud nikoho takového ve svém okolí nemáte, tak se ještě můžete obrátit na společnosti, které poskytují půjčky na řešení nesplacených půjček nebo hrozící exekuci.

V případě, že vás navštíví exekutor, tak vám hrozí odprodej nemovitosti pomocí dražby a ten vaši nemovitost odprodá za zlomek ceny nejvyššímu zájemci. V takovém případě nemusí ani dojít ke splacení vašeho dluhu. Nakonec zůstanete bez nemovitosti a zůstanou vám i dluhy.

V případě, že se dostanete do podobné situace, kdy je exekuce na spadnutí, tak může být odprodej nemovitosti jednou z nejvýhodnějších řešení. Nebudete sice již vlastníkem nemovitosti, ale budete vědět, že veškeré vaše závazky jsou uhrazeny.

Kontaktujte někoho, kdo vám s půjčkou pomůže

Společnost NEXTA Consulting, s.r.o., vám pomůže vyřešit vaše problémy v případě hrozící exekuce nebo finančních potížích. Finanční specialisté z NEXTA Consulting, s.r.o., mají dlouholeté zkušenosti z oblasti financí, úvěrového financování a obchodu s nemovitosti. Díky těmto zkušenostem jsou vždy schopni navrhnout nejvhodnější řešení pro každého klienta.

Na nic nečekejte a zavolejte 608 815 828, domluvte si bezplatnou konzultaci a vyřešte svou špatnou finanční situaci jednou pro vždy.