Loading color scheme

Finanční krize může postihnout i vás

Doslechli jste se o svém známém, který se ocitl ve finanční krizi, a dokonce na něj byla uvalena exekuce? V životě by vás nenapadlo, že se to může týkat také vás?

Ale i přesto se to stalo a i vás navštívil exekutor a vy si teď nevíte rady, co s tím a bojíte se budoucnosti? Nezoufejte a nepropadejte panice. Pokud vezmeme vaší tíživou situaci do otěží my a začneme na tom společně pracovat, tak můžeme spoustu úspor zachránit. Dobře známá prokrastinace k ničemu nevede a odkládáním závazků by mohli nastat ještě další potíže a z dluhů byste se nemuseli vůbec dostat.

Společnost NEXTA CONSULTING pomáhá s finanční gramotností, s exekucemi, s půjčkami a s jinými finančními službami řadu let. Jsme prověřenou společností, která se snaží pomáhat a řešit klientovi finanční problémy včas.

Co je a jak probíhá exekuce?

Exekuce je státem povolený proces mezi věřitelem a dlužníkem. Věřitel podává návrh k exekučnímu řízení, teprve potom probíhá proces exekuce. V exekučním řízení je vymáháno od povinného (dlužníka) pro oprávněného (věřitele).

Exekuce spočívá k vymáhání většinou peněžitého dluhu od dlužníka k věřiteli, v některých případech se můžeme setkat k vymáhání jiné povinnosti.

Jak naložit s exekucí?

Vaše závazky za vás můžeme splatit my a nabídnout vám pře úvěrování, především pokud se jedná o dluh za nemovitost. V takovém případě je nejideálnější dluhy splatit naší společností, aby vám vaše nemovitost nebyla odebrána a dána do dražby, při které nikdy nedostanete reálnou částku.

Rozhodli jste se nemovitost prodat sami a zbavit se tak svých dluhů? Rádi vám pomůžeme s prodejem nemovitosti. Je to ideální řešení a vy nemusíte nemovitost prodávat v exekučním aukci.

Naše společnost může nemovitost od vás odkoupit za nejvyšší možnou cenu a vy můžete tak splatit své dluhy.

Zprostředkujeme vám půjčku

Pokud potřebujete splatit své závazky a nejste schopni splácet, můžeme vám poskytnout bankovní i nebankovní půjčky, a to dokonce online, bez vyřizování dokumentace na pobočkách. Půjčky poskytujeme od 1 týdne. Minimální možná částka nebankovní půjčky činí 5 000 Kč. Výše úroku začíná na 2,5 p.m. měsíčně.

Kde nás můžete najít?

Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 608 815 828, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Vaše pohledávky odkoupíme a pomůžeme vám v exekučním řízení nebo s hypotečním úvěrem.