Loading color scheme

Aukce nemovitostí mohou být velmi nevýhodné

Aukce nemovitostí na základě exekucí jsou pro vlastníky nemovitostí vždy velice nevýhodné. V našem „ právním státě“ se bohužel stalo i mnoho případů, kdy právníci napojení na exekutory a dražby si často přihráli zajímavé nemovitosti dlužníků za velice nízké ceny.
Jako jeden z odstrašujícího případu zvůle a téměř neomezené moci exekutorů je případ, kdy si licitátor dražby na Zlínsku přiklepl dům sám sobě, který byl dražen kvůli dluhu ve výši 60.000,-Kč. Tento případ řešil i Nejvyšší soud, táhne se již 10 let. Soudy zatím znemožnily, aby si licitátor tento dům přivlastnil. Ale bude to tak dále?

Jak nejlépe řešit exekuce?

Hrozí Vám exekuce a bojíte se, že přijdete o Vaši nemovitost? Neváhejte a okamžitě jednejte, než začne jednat exekuce.
Je mnohem lepší prodat svou nemovitost sami a z výtěžku prodeje se vyrovnat s exekucí, protože Vám určitě více zůstane, než kdyby nemovitost prodával exekutor.

Obraťte se se svými finančními problémy na odborníky. Nezůstávejte na řešení sami a jednejte rychle. V této situaci platí, že čas jsou peníze.

Pomůžeme Vám s exekucí

Společnost NEXTA CONSULTING s.r.o. se svými odborně vyškolenými finančními poradci je Vám k dispozici, vyřeší Vaše exekuce s co nejnižšími náklady, dle Vašich možností Vám nastaví splátky, aby bylo zabráněno spekulativnímu nakládání s Vaším majetkem.

Služby NEXTA CONSULTING s.r.o.

Společnost Nexta Consulting s.r.o. nabízí tyto služby:

  • finanční poradenství – finanční poradce Vám připraví finanční plán nejvýhodnější pro Vaše možnosti, čímž rychle a efektivně vyřešíte buď své finanční problémy, nebo si splníte své požadavky
  • řešení exekucí a oddlužení – rychle a diskrétně s co nejmenšími vedlejšími náklady
  • bankovní a nebankovní půjčky a hypotéky – porovnáme nabídky na financování a vybereme nejvhodnější možnosti pro Vás
  • konsolidaci půjček a úvěrů – sloučením všech Vašich půjček a úvěrů Vám umožníme ještě ušetřit za vedení úvěrových účtů
  • výkup nemovitostí za hotové – vykupujeme nemovitosti za hotové do 24 hodin, včetně nemovitostí omezených exekucí, zástavním právem či věcným břemen za 50 až 80% jejich tržní ceny
  • odkup pohledávek – fyzických osob z hypotečního a realitního trhu

Naše jednání je diskrétní, tak se neobávejte a nestyďte se za své dluhy. Nejste jediní, kdo má finanční problémy. Vždy je lepší se k dluhům postavit čelem než je házet za hlavu. Před dluhy neutečete.